0:26 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Fallout: Brotherhood Of Steel (2004/RUS-ENG/PS2)
Рік випуску: 2004
Жанр: Action / RPG
Розробник: Interplay
Видавництво: Interplay
Платформа: PS2
Мова інтерфейсу: ENG / RUS
Регіон: PAL
Мультіплеер: До 2-x гравців
Розмір: 2,95 GB

Опис: Fallout: Brotherhood of Steel - це РПГ з сумішшю action'а. Сюжет зачіпає події між першим Fallout і Fallout 2, де гравець, за дорученням Братства Сталі, відправляється на пошуки декількох зниклих паладинів в місто Карбон. Легка завдання в процесі виконання місії, плавно перейшов до місії по порятунку пустки. Fallout: Brotherhood of Steel відрізняється від PC оригіналів значно більшим ухилом в екшен, ніж в RPG. Власне найбільше вона і нагадує BG: DA в світі Fallout. Відмінна графіка, антураж постапокаліптичного світу і приємна атмосфера не залишать фанатів серії байдужим.

Особливості гри:
- У Fallout: Brotherhood of Steel присутні шість персонажів, за яких можна грати. Серед них три доступно відразу, а інші три відкриваються в процесі проходження.
- Cain (Каїн): гуль, вирішив приєднається до Братства, після того як мутанти знищили його рідне місто.
- Cyrus (Сайрус): був народжений у селі дикунів, але почав досліджувати пустки, після того як мутанти знищили його село. Пізніше він вирішив стати одним з солдатів Братства.
- Nadia (Надя): у дитинстві жебракувала на вулиці міста. Незважаючи на те, що вона звикла до такого життя, все ж таки вирішила приєднатися до Братства, коли побачила, що вони допомагають людям.
- Patty (Петті): офіцер охорони прихованого притулку, відкривається після проходження першого розділу.
- Rhombus (Ромбус): паладин Братства Сталі. Незважаючи на те, що за сюжетом помирає у другому розділі, відкривається після її проходження.
- The Vault Dweller (Житель Сховища): головний герой гри Fallout, відкривається після проходження Fallout: Brotherhood of Steel.


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: