8:18 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Matrix: Path Of Neo (2003/ENG/PS2)
Рік випуску: 2003
Жанр: 3D Action / Fighting / Shooter
Розробник: Soni Entertainment
Видавництво: Atari
Платформа: PS2
Тип видання: піратка
Мова інтерфейсу: ENG
Регіон: NTSC
Тип образу: ISO
Розмір: 2,41 GB

Опис: Matrix: Path Of Neo - це найкраща гра серії Матриця, в якій ви зможете зіграти за Neo і пройти шлях від простого людську істоту до Вибраного, а також взяти участь у всіх класичних сценах з трьох фільмів. Можна не просто вступити, так як зробив Neo у фільмі, можна здійснити те, що йому не вдалося. І від того, як ви будете взаємодіяти з персонажами, залежить результат всієї історії. Механіка боїв дозволяє атакувати до 3 ворогів одночасно, і володіє гарним балансом між рукопашними і вогнепальними боями. У гру включені голосу і зовнішність таких персонажів як Neo, Морфеус і агент Сміт, створені нові сцени, абсолютно новий фінал трилогії. Присутні підстроюється під гравця рівень складності, нові персонажі, оригінальний саундтрек, і високо деталізована графіка.

Особливості гри:
- Протягом п'ятдесяти рівнів у Matrix: Path Of Neo відновлюються всі основні сцени з усієї трилогії «Матриця», а також присутні сцени, придумані братами Вачовскі спеціально для гри.
- На початку Matrix: Path Of Neo, гравець керує Томасом Андерсеном, який ще не має над-силою Нео. Протягом гри, гравець буде поступово отримувати нові прийоми і навчатися новим технікам бою. Частина цих умінь складають прийоми, використані Нео в фільмі, включаючи ухилення від куль, зупинка куль, і політ.
- Крім рукопашних сутичок, в Matrix: Path Of Neo також присутні різні типи зброї, як рукопашної (різні типи мечів, палиць, кийків і т. п.), так і вогнепальну (штурмові гвинтівки, напівавтоматичні автомати, пістолети і т. д.).
- Під час Matrix: Path Of Neo гравець може зустріти персонажів з фільмів, включаючи Трініті і Морфеуса.
- Від рівня до рівня гравцеві показуються відео-нарізки з фільмів, а також з «Аніматриці» і з попередньої гри «Enter the Matrix».
- Цікаво, що брати Вачовські, режисери фільмів і автори сценарію, змінили кінець Matrix: Path Of Neo, сказавши, що закінчення «Матриці: Революції» занадто «безглузде» для гри. У результаті після бою зі Смітом, гравець повинен убити Мега Сміта - гігантську ожилу скульптуру, зібрану з уламків будівель, автомобілів і інших слідів руйнування. У фінальних титрах грає мелодія «We Are the Champions» групи «Queen».


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: