8:21 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

NBA 2k10 (2009/ENG/PS2)
Рік випуску: 2009
Жанр: Sports
Розробник: Visual Concepts
Видавництво: 2K Sports
Платформа: PS2
Тип видання: піратка
Мова інтерфейсу: ENG
Регіон: NTSC
Мультіплеер: Є
Тип образу: ISO
Розмір: 1,82 GB

Опис: NBA 2K10 є наступним продовженням серії NBA 2k. У цій частині гравців чекає оновлені компоненти управління, приємна графіка і реалістична анімація, оновлені мережеві опції - все це підносить NBA 2K10 на новий рівень сприйняття. Новий сезон в NBA 2K10 створений для того, щоб її змогли прожити шанувальники чудового спортивного видовища, яким, безсумнівно є баскетбол.

Новий сезон - нові звершення! Якщо найкращою музикою для вас є ритмічний стукіт м'яча по баскетбольному майданчику, якщо побачивши баскетбольного кільця ви інстинктивно починаєте прикидати, звідки краще зробити кидок, якщо ви дихаєте і живете баскетболом, то пропускати NBA 2K10 просто злочин! Ну а якщо ви не знайомі з цим красивим і захоплюючим видом спорту, але хочете познайомитися, то NBA 2K10 легко допоможе вам у цьому. У новому сезоні серія продовжує курс на реалізм. Гравці ведуть себе на майданчику максимально природно, а їх рухи плавні і граціозні, як у житті. Шанувальники баскетболу без праці дізнаються своїх кумирів і зможуть прийняти участь в найвідповідальніших матчах. Отримаєте в них перемогу, і сонце слави засяє над вами!

Особливості гри:
- Бережіть сили! Нова енергетична модель перетворила NBA 2K10. Швидкість, з якою рухається баскетболіст, і тривалість його дій у максимальному темпі залежить від того, яким запасом енергії він має в своєму розпорядженні. Витрачайте сили розумно!
- Тільки свіжі дані. У NBA 2K10 врахована вся остання статистика по NBA, включаючи дані за термінами дії контрактів. NBA 2K10 відображає реальний стан справ у сучасному баскетболі.
- Ви дізнаєтеся своїх кумирів. Завдяки системі Signature Style віртуальні гравці і цілі команди ведуть себе в точності так, як їх реальні прообрази.
- Колективні матчі. Ви можете грати в NBA 2K10 з приятелем один на один або брати участь в турнірах, підключившись до мережі.


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: