11:14 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

NHL 2K10 (2009/RUS/PS2)
Рік випуску: 2009
Жанр: Sport
Розробник: Take-Two Interactive
Видавництво: 2K Sports
Платформа: PS2
Тип видання: піратка
Регіон: NTSC
Мова інтерфейсу: Російський
Мультіплеер: До 2-х гравців
Розмір: 3,15 GB

Опис: NHL 2K10 - це чудове продовження хокейного симулятора, який відрізняється від попередників вдосконаленою графікою, поліпшеним штучним інтелектом і зручним управлінням. У NHL 2K10 тепер ще точніше змодельовані хокеїсти і діють вони грамотно як у нападі, так і в захисті. В арсеналі користувача з'явилися нові прийоми, що дарують більше свободи у поводженні з шайбою. У NHL 2K10 додані нові хитрощі, які дозволять більш мистецьки звертатися з шайбою. З 1225 гравців ви зможете створити свою команду і привести її до перемоги!

Досягти рівня професійного гравця, здатного гідно протистояти найбільшим хокеїстам планети, в NHL 2K10 може будь-хто. Нове, ще більш просте, логічне і інтуїтивно зрозуміле управління перетворює спорт в граціозний танець на льоду. Вітру промайнув через оборону суперника, прийміть точні паси і одним влучним ударом пошліть шайбу у ворота. Нехай тисячі вболівальників вшановують особисто вас! Нехай жаданий кубок стане нагородою за ваші старання!

Особливості гри:
- Кут зору. Нова «повітряна» камера дозволяє побачити льодову баталію в іншій перспективі. Така точка огляду допоможе краще організувати дії команди.
- Передбачувана поведінка. З новою системою характеристик, що визначають поведінку гравця, ви зможете логічно припустити, як надійде гравець або команда в цілому в тій чи іншій ситуації.
- Розумний хокей. Завдяки тому, що штучний інтелект віртуальних хокеїстів був удосконалений в NHL 2K10, вони тепер ведуть себе, як живі гравці - розумно діють і в нападі, і в захисті.
- Грайте з усім світом. Створюйте команди в мережі, беріть участь у турнірах, грайте в лігах! Ви можете випробувати себе в матчах з кращими гравцями в NHL 2K10 з усього світу.


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: