0:22 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Star Wars: Battlefront (2004/ENG/PS2)
Рік випуску: 2004
Жанр: Sci-Fi Shooter
Розробник: Pandemic Studios
Видавництво: LucasArts
Платформа: PS2
Тип видання: піратка
Мова інтерфейсу: ENG
Регіон: NTSC
Мультіплеер: Є
Тип образу: ISO
Розмір: 1,45 GB

Опис: Star Wars Battlefront - це культова серія, де фанати кіно-епопеї Джорджа Лукаса будуть приймати участь у грандіозних битвах, які проходили «давним-давно в далекій далекій галактиці». На цей раз героями в Star Wars Battlefront стають прості солдати, хай і не знайомі нам за фільмами, але не менш важливі для історії - адже без їхньої допомоги Світла сторона Сили навряд чи змогла б отримати перемогу у великій війні. Гравці побачать унікальну свобода вибору: в ролі одного з піхотинців, пілотів, розвідників або стрільців, подорожуючи різними планетами зі знайомими подіями, які будуть перед вами виглядати в новому світлі.

Особливості гри:
- У Star Wars Battlefront ви будете грати з видом від першого і від третьої особи.
- Три режими індивідуальної гри (Instant Action, Galactic Conquest і заснований на сюжеті кіноепопеї Historical Campaigns) + режим «розділеного екрану» для колективної гри на одній консолі.
- У Star Wars Battlefront є 15 різних типів місцевості на 10 планетах, знайомих нам за класичною трилогії та епохи Війни Клонів, включаючи Ендор, Татуїн і Каміно.
- У Star Wars Battlefront присутньо більше 20 видів персонажів з 4 войовничих сторін: Союзу Повстанців, Галактичної Імперії, Республіканської Армії Клонів і бунтівних бойових дроїд.
- У Star Wars Battlefront гравці знайдуть більше 30 видів зброї, знайомих по кіоепопее «Зоряні війни», а також більше 30 видів повітряної і наземної бойової техніки, включаючи AT-ST, X-Wing, глайдер і навіть Republic Gunship, що вміщає до 5 солдатів.
- У колективній грі реалізована підтримка голосового спілкування (потрібна наявність спеціальних гарнітур).


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: