7:42 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Tomb Raider: Legend (2006/ENG/PS2)
Рік випуску: 2006
Жанр: Action
Розробник: Crystal Dynamics
Видавництво: Eidos Interactive
Платформа: PS2
Тип видання: піратка
Мова інтерфейсу: ENG
Регіон: NTSC
Тип образу: ISO
Розмір: 1,86 GB

Опис: Tomb Raider: Legend - це сьома частина чудового пригоди Лари Крофт, яка завжди йде в ногу з часом, в Tomb Raider: Legend її небезпечні мандри не стануть винятком. Гарний графічний движок покажуть чарівний вигляд героїні практично до досконалості, а науковий прогрес дозволить екіпіруватися за останнім словом техніки. Нові пригоди Лари Крофт почнуться з тропічних джунглів Південної Америки, а от де вони завершаться - вам належить дізнатися. Відважну мисливицю чекатиме зустріч з примарами свого багатого минулого, які виявляться зовсім не примарами. Tomb Raider: Legend повідає саму інтригуючу історію за все існування серії.

Особливості гри:
- Ще простіше, ще граціозніше! Розробники докорінно переглянули управління та анімацію головної героїні. Рухи міс Лари Крофт тепер не відрізниш від витончених па професійних танцюристів, а контролювати її дії легко і зручно.
- Різноманітність - запорука успіху. За своє життя Лара Крофт побувала в різних колотнечах, але попереду ще багато цікавого.
- Щоб з честю пройти всі випробування Tomb Raider: Legend, красуня використовує величезний арсенал сучасної зброї, різні транспортні засоби і прийоми східних єдиноборств. Ну а її запаморочливі стрибки і сальто давно стали головними навичками її професіоналізму!
- Жива природа, справжній світ! У Tomb Raider: Legend є прекрасна графіка і реалістична фізична модель, які вдихнуть життя в навколишні Лари Крофт простори. Природа живе і дихає, рівні гри не створені спеціально для пригод героїні, вони - частина повноцінного миру.
- Екзотика не старіє! Красуню чекають тропічні джунглі, похмурі катакомби і сніжні піки величних гір. Причому все це - лише мала частина ігрового світу!


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: