7:55 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Ace Combat 3: Electrosphere (1999/RUS-RGR/PSX)
Рік випуску: 1999
Жанр: льотно-військовий симулятор
Розробник: Namco
Платформа: Sony Playstation
Тип видання: Ліцензія
Мова інтерфейсу: Російський (текст і звук від студії RGR)
Носій: 1 CD
Тип образу: cue / bin
Розмір: 361 MB 7z

Опис: Ace Combat 3: Electrosphere - це культова серія льотного військового симулятора на консолі PS. Сюжет гри відбувається в майбутньому (2043-2045 рр..) І оповідає про війну між групами корпорацій, що борються за території, і, в кінцевому рахунку, за прототип винищувача, відомого як X-49 Night Raven, керованого нервовими імпульсами пілота (Дівчата по імені Рена яка з дитинства навчалася пілотувати винищувачі). У період фінансової хаосу багато урядів світу перетворилися на прості корпорації. Між цими корпораціями, як і між урядами, які вони контролюють, часто виникали розбіжності, що в кінцевому підсумку призвело до війни.

Особливості гри:
- Гарний графічний движок
- Відмінний музичний супровід
- Вибір літаків і зброї перед кожною місією
Установка:
1. Скачайте архів з грою.
2. Розархівуйте архів за допомогою програми WinRar (після установки програми натисніть правою кнопкою миші на архів з грою, далі "витягнути в поточну теку").
3. Грати можна за допомогою емулятора epsxe 1.7.3 (викачуємо в посиланнях внизу, якщо потрібно), запускаємо його і налаштовуємо під вашу конфігурацію заліза, далі відкриваємо шлях де зберігається образ, вибираємо його і запускаємо, граємо.
4. Так само грати можна на самій приставці PSone. Образ записується через програми Alcohol 120%, Nero. Образи ігор для PS One пишуться тільки на CD-R (болванки беремо тільки оригінал, TDK, Verbatim вітаються) і на самій малій швидкості, підтримуваної Вашим приводом у режимі mode 2/XA і без мультисессії.
Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: