10:49 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Batman and Robin (1999/RUS-RGR/PSX)
Рік випуску: 1999
Розробник: Probe ent.
Видавець: Acclaim
Платформа: PS
Тип видання: Ліцензія
Мова інтерфейсу: Російський (переклад від студії RGR)
Носій: CD 1
Тип образу: cue / bin / wav
Розмір: 330 MB rar

Опис: Batman and Robin вважається однією з найтехнологічнішою частиною в плані атмосфери і геймплея в серії Batman на консолі PS. Гравці будуть керувати персонажем як від 1-го так і від 3-ї особи на вибір. Відчуйте повну свободу пересування по місту. Сюжет гри: Годинник вже відраховує час до страшного суду. Через 72 години містер Фріз перетворить Готем-Сіті в пекло. Вам доведеться опинитися в ролях Бетмена, Робіна або Бетгерл і здобути перемогу над усіма ворогами спокою Готем-Сіті. У цьому не лінійному пригоді гравців чекає більше 20-ти рукопашних рухів і ударів, унікальних для кожного персонажа, більше 20-ти усіляких пристосувань, лез і ракет; по справжньому нелінійний сюжет. зупиніть лиходіїв, врятуйте місто від мороку і зла.
Установка:
1. Скачайте архів з грою.
2. Розархівуйте архів за допомогою програми WinRar (після установки програми натисніть правою кнопкою миші на архів з грою, далі "витягнути в поточну теку").
3. Грати можна за допомогою емулятора epsxe 1.7.3 (викачуємо в посиланнях внизу, якщо потрібно), запускаємо його і налаштовуємо під вашу конфігурацію заліза, далі відкриваємо шлях де зберігається образ, вибираємо його і запускаємо, граємо.
4. Так само грати можна на самій приставці PSone. Образ записується через програми Alcohol 120%, Nero. Образи ігор для PS One пишуться тільки на CD-R (болванки беремо тільки оригінал, TDK, Verbatim вітаються) і на самій малій швидкості, підтримуваної Вашим приводом у режимі mode 2/XA і без мультисессії.
Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: