11:27 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Metal Gear Solid (1998/RUS-RGR/PSX)
Рік випуску: 1998
Жанр: Steals-Action
Розробник: Konami
Видавництво: Konami
Платформа: PS
Тип видання: Ліцензія
Мова інтерфейсу: Російський (переклад від студії RGR)
Носій: 2 CD
Тип образів: cue / bin
Розмір: 799 MB 7z

Опис: Metal Gear Solid - це культова серія, яка зробила прорив у новому жанрі steals-action. До цього ігри серії Metal Gear виходили на Dendy. Проект був розроблений компанією Konami і спочатку був випущений, як ексклюзив для ігрової приставки Sony PlayStation в 1998 році. Це четверта гра у всесвіті Metal Gear і перша частина, в назві якої присутнє "Solid". Продюсер і режисер беззмінний дизайнер серії Хідео Кодзіма. Фанати і гравці серії Metal Gear Solid досі ставлять цю гру в еталон якості на тлі інших схожих ігор такого жанру.

Сюжет: Колись відомий, а нині впав у немилість спецзагін FOXHOUND захоплює військову базу ЗС США на Алясці - а разом з нею і знаходився там в розробці проект Metal Gear REX, бойового робота, забезпеченого електромагнітної гарматою, здатної запускати ядерні заряди, невидимі радару (так як для них не потрібні ракети - а значить і розгінні щаблі, по яких і засікають факт запуску). Уряд через полковника Роя Кемпбелла виходить на колишнього члена FOXHOUND (позивний - Твердий Змій (Solid Snake)) - проживає якраз неподалік. Так як саме він був (частково) причиною опали загону (він у минулих серіях гри - коли вона звалася просто Metal Gear - розкрив той факт, що їх начальник (ім'я Джек, прізвище невідоме, позивний Великий Бос (Big Boss)) - подвійний агент - а потім і того, що ББ - його батько, так що у нього немає ніяких мотивів для того, щоб допомагати повсталих).

Особливості гри:
- Змія постачають аквалангом, набором надсучасних шпигунських пристроїв (рація, вживлення у вухо, наприклад) і ін'єкцією вірусу, який уб'є його через дві хвилини після закінчення крайнього терміну, висунутого терористами - якщо, звичайно ж, він не
знешкодить їх до того ...
- Гра в свій час перевернула уявлення про цінності скриптових сцен в оповіданні, так як через них розкривається основний шматок сюжету (їх вам належить скачувати окремо), а також - ввела ідею про те, що хороший екшен може бути пройдений без єдиного вбитого противника ...
- Змій може крастися, влазити у вентиляційні шахти (в цьому випадку камера переключиться на вигляд від першої особи), притискатися до стін, непогано битися (але шиї згортає він краще), непогано стріляти і досить сильно плавати. Різноманітність підходів до вирішення тих чи інших завдань - основний коник гри. Ви можете прокрастися поза полем зору камери, можете знешкодити її електромагнітної гранатою, а можете здатися їй на очі і банально перестріляти всіх, хто прибіжить на сполох. Ви можете засліпити охоронця світловий гранатою, можете оглушити ударом у потилицю, можете скрутити йому шию, можете пристрелити, можете обійти, а можете просто забити в рукопашній ...
- Головне сценарна гідність - детальне опрацювання персонажів. Кожна серія додає трохи деталей до портретів усіх дійових осіб - у цій серії Змій безуспішно намагається кинути палити (заодно вирізали нахабну рекламу - у всіх старих серіях він курив тільки Lucky Strike, тут же куриво у нього не маркіроване), Кемпбелл постає більш людяним, тому що серед заручників - його племінниця Меріл (до речі, на неї зав'язаний один з трьох любовних трикутників гри), яку Змію належить врятувати ... А потім - витерпіти.
Установка:
1. Скачайте архів з грою.
2. Розархівуйте архів за допомогою програми WinRar (після установки програми натисніть правою кнопкою миші на архів з грою, далі "витягнути в поточну теку").
3. Грати можна за допомогою емулятора epsxe 1.7.3 (викачуємо в посиланнях внизу, якщо потрібно), запускаємо його і налаштовуємо під вашу конфігурацію заліза, далі відкриваємо шлях де зберігається образ, вибираємо його і запускаємо, граємо.
4. Так само грати можна на самій приставці PSone. Образ записується через програми Alcohol 120%, Nero. Образи ігор для PS One пишуться тільки на CD-R (болванки беремо тільки оригінал, TDK, Verbatim вітаються) і на самій малій швидкості, підтримуваної Вашим приводом у режимі mode 2/XA і без мультисессії.

Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: