11:25 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Syphon Filter: Logan's Shadow (2010/ENG/PS2)
Життя секретного агента повне небезпек, підступних інтриг і важких завдань - щоб вибрати дорогу шпигуна, потрібно бути відчайдушним сміливцем. Гейб Логан якраз такий. Професіонал найвищого рівня, він завжди готовий виконати найнебезпечнішу операцію за наказом уряду. Але на цей раз його чекає безпрецедентно ризиковане пригода. До рук терористів потрапило секретна зброя, здатне знищувати цілі країни. Одержимі фанатики загрожують використовувати його з дня на день, і єдина людина, здатний їм перешкодити, - Логан. Але не все так просто, як здається на перший погляд: давній партнер і соратник Гейба - агент Лайен Ксінг - підозрюється у співпраці з терористами і «подвійний» грі. Хто бреше, а хто говорить правду, хто насправді стоїть за готуються терактом, які таємниці приховує уряд? Знайти відповіді і нейтралізувати загрозу - ваше завдання.
Логан побуває у всіх частинах світу: Індійському океані, близькосхідної пустелі та інших екзотичних місцях. Дії розгортаються не тільки на суші, але і під водою, де в хід йде гострий як бритва гарпун. Завдання постійно міняються, а разом з ними коректуються і тактичні прийоми. Гранично акуратні місії, де потрібна максимальна скритність і зосередженість, чергуються з видовищними перестрілками і підривами цілих будинків. Пригоди будуть жаркими!
Рік виходу: 06/02/2010

Категорія: Action, Shooter, Third-Person, Modern

Видавництво: SCEA

Розробник: Sony Bend

Платформа: PS2

Регіон: NTSC-U

Мова Інтерфейсу: Англійська

Розмір файлу: 4.11 Gb

Особливості гри:

Реалістична фізика. Гра побудована на базі знаменитого фізичного ядра Havok, яке наповнює перестрілки особливої видовищністю - стільці, коробки і тіла ворогів підпорядковуються гравітації і ведуть себе дивно правдоподібно.

Нова зброя. Логан використовує цілий арсенал спецзасобів, що складається з гранатометів, хв, димових шашок та вибухових пакетів. Під водою в хід йдуть арбалет і гарпун.

Живий щит. Під рукою не було підходящого укриття? Не біда! Агент використовує супротивників як живий щит і, прикриваючись ними, веде прицільний вогонь. Гейб також застосовує тактичні прийоми: наприклад, відволікаюча «сліпа» стрільба змусить ворогів ще сильніше притиснутися до стін.

Захоплююча історія. Над сюжетом трудився Грег руккі (Greg Rucka), автор оповідань та графічних новел «Бетмен» і «Королева і країна». У сценарії вдало поєднуються елементи коміксів і сучасних бойовиків.

Напружена атмосфера. Драматичні моменти додають проекту колориту. Звільнення від наручників, втеча з полону і багато інших епізоди представлені у вигляді міні-гри, що вимагає хорошої реакції і кмітливості. Захоплююча історія. Над сюжетом трудився Грег руккі (Greg Rucka), автор оповідань та графічних новел «Бетмен» і «Королева і країна». У сценарії вдало поєднуються елементи коміксів і сучасних бойовиків.

Напружена атмосфера. Драматичні моменти додають проекту колориту. Звільнення від наручників, втеча з полону і багато інших епізоди представлені у вигляді міні-гри, що вимагає хорошої реакції і кмітливості.
Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: