0:26 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Test Drive 6 (1999/ENG/PSX)
Рік випуску: 1999
Жанр: Racing / Гонки
Розробник: Pitbull Syndicate
Видавництво: Accolade
Платформа: PS
Тип видання: Ліцензія
Мова інтерфейсу: ENG / Англійська
Регіон: PAL
Мультіплеер: До 2-x людина
Носій: CD 1
Тип образу: ccd / img / sub
Розмір: 221 MB 7z

Опис: Test Drive 6 запропонує гравцям прокотитися по різних країнах світу. Гонки проходять по трасах Лондона, Парижа, Рима, Гонконгу і Нью-Йорка. Багато в чому цьому сприяють дбайливо перенесені в цифрову форму архітектурні пам'ятки. Рим зустрічає нас величною будівлею Колізею, а в Парижі ... втім, досить сказати лише про те, що дизайнери не упустили жодного знаменитого споруди. По кожному місту курсує енну кількість поліцейських машин, що зриваються в погоню за найменших ознаках наявності гонщиків в епсилон-околі, а також ліниво пересуваються стрункі ряди машин мирних жителів. Всі доступні автомобілі акуратно розфасовані за ціновою ознакою на чотири класи. Їх багато, близько 40 штук; різні зразки "Фордів", "Додж", "Лотус" і TVR переважають над одиничними екземплярами Aston Martin, Toyota і Nissan. У порівнянні з минулою серією, моделей кінця 60-х - початку 70-х помітно поменшало: з гідних слід відзначити лише Dodge Charger'69, Ford Mustang'68 і Plymouth Hemi Cuda'71. Також у TD6 є кілька кільцевих трас, прокладених по абстрактним місцевостям Єгипту, Ірландії та Карибських островів.

Особливості гри:
- 40 унікальних ліцензованих транспортних засобів, розділених на 4 класи по потужності
- 30 нових трас по всьому світу
- Повністю оновлена автомобільна фізика додає кожному автомобілю свій стиль руху
- Багаторазові переслідування поліцейських машин, навіть вночі
- Чотири класи гри
- Турнір дозволяє вам вигравати гроші, модернізувати ваш автомобіль і тримати парі
Установка:
1. Скачайте архів з грою.
2. Розархівуйте архів за допомогою програми WinRar (після установки програми натисніть правою кнопкою миші на архів з грою, далі "витягнути в поточну теку").
3. Грати можна за допомогою емулятора epsxe 1.7.3 (викачуємо в посиланнях внизу, якщо потрібно), запускаємо його і налаштовуємо під вашу конфігурацію заліза, далі відкриваємо шлях де зберігається образ, вибираємо його і запускаємо, граємо.
4. Так само грати можна на самій приставці PSone. Образ записується через програми Alcohol 120%, Nero. Образи ігор для PS One пишуться тільки на CD-R (болванки беремо тільки оригінал, TDK, Verbatim вітаються) і на самій малій швидкості, підтримуваної Вашим приводом у режимі mode 2/XA і без мультисессії.


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: