0:23 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Call Of Duty: Roads To Victory (2007/RUS/PSP)
Серед незліченної безлічі ігор про Другу світову серія Call of Duty заслужено займає почесне місце. Тепер кінематографічні сцени грандіозних битв, секретні операції в тилу ворога і масштабні битви на руїнах європейських міст з'явилися на PSP. Вперше у вас є шанс зануритися в атмосферу сорокових незалежно від того, де ви знаходитесь. Війна йде по всіх фронтах, і до заповітної перемоги ще далеко. Фашистська Німеччина кинула величезні сили на щойно відкритий другий фронт. Союзникам доводиться нелегко. Кращі загони вермахту йдуть переможним маршем на захід, захоплюючи все нові і нові території. Вам належить по черзі керувати зовсім різними героями, що борються за одне праве справу. Рядовий вісімдесят другому Десантній дивізії, стрілок Першої Канадської армії і елітний боєць Британського парашутного полку - їм трьом випало нелегке випробування. Приєднуйтесь і покажіть їм шлях до перемоги!
Особливості гри:
- Дія розгортатиметься від першої особи. Гравцеві належить виступити в ролі піхотинця 82-й військово-повітряної дивізії, стрілка-снайпера Першої Канадської армії і елітного командос Британського парашутного полку.
- Кожному з героїв воєнних дій належить виконати 13 бойових завдань. Шлях до перемоги буде залежати від обраного вами героя і тактики. Вас чекають жорстоке форсування кулеметних дотів, висліджування супротивників і точкові снайперські удари, а також раптові парашутні атаки і диверсії.
- Кого б з трьох героїв Другої світової ви не вибрали, рівень адреналіну в крові буде вище максимуму.
- Вперше в грі буде представлена унікальна система управління. У Call of Duty: Roads to Victory з'являться цілих 4 альтернативних «розкладки» клавіш, які зроблять управління інтуїтивним і зручним.
- У міру проходження гри вам будуть відкриватися все нові і нові додаткові можливості, озброєння та інші бонуси, після отримання яких ви зможете пройти гру заново і відчути солодкий смак нової перемоги.
- Завдяки засобам бездротового зв'язку Wi-Fi, ви зможете битися один проти одного або виконувати завдання спільно - командою по 4 або 6 чоловік одночасно. Гравців чекають різні режими колективної гри, включаючи Deathmatch, Capture the Flag і King of the Hill.
Рік виходу: 2007
Жанр: Екшн / Шутер
Розробник: Amaze Entertainment
Видавництво: Activision
Мова інтерфейсу: Російський
Тип видання: Повне
Гра по Wi-Fi: Є (до 6-и осіб одночасно)
Прошивка: 3.90 М33-3 і вище
Тип образу: CSO
Розмір образу: 479 MB

Установка:
1. Скачайте архів з грою.
2. Розархівуйте архів за допомогою програми WinRar (після установки програми натисніть правою кнопкою миші на архів з грою, далі "витягнути в поточну теку").
3. Підключіть PSP до комп'ютера за допомогою USB шнура.
4. Скопіюйте ISO / CSO образ гри в теку ISO на карті пам'яті.
5. Запускайте гру з меню ГРА.Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: