7:55 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Death JR.2 Root Of Evil (2006/ENG/PSP)/Скачать Death JR.2 Root Of Evil (2006/ENG/PSP)
Death Jr.2: Root of Evil - це гідне продовження відомого проекту Death Jr., Що підкорив публіку своєю неповторною атмосферою та іскрометним гумором. У чарівному світі як і раніше неспокійно. Злі сили знову мріють овласті, і на цей раз їх план має шанси на успіх. Але маленькі сміливці Діджей і Пандора знають як постояти за себе! Хоча без вашої допомоги їм доведеться тяжко.

Особливості гри:
- Два неповторних героя! У жахливому будинку борються за життя два несхожих один на одного героя: відважний Діджей і його забавна подруга Пандора. Кожен з них володіє своєю зброєю, унікальними можливостями і прекрасним почуттям гумору.
- Завидний арсенал! У розпорядженні парочки є дуже серйозні штучки. C4 Hamster Mark II, Tommy Gun, Cherry Bomb Launcher і Flaming TP Thrower - цього досить, щоб перевернути весь будинок догори дном. А якщо закінчаться патрони, в хід піде холодна зброя!
- Будівля кишить ворогами! Супротивники значно додали в числі й силі. Роботи, величезні мутанти і армія злих іграшок - ось далеко не повний список небезпечних ворогів.
- Важлива кожна дрібниця! Нова камера сама фокусується на важливих моментах. Будь-яка битва постає в найбільш зручному і вигідному ракурсі!
Рік випуску: 2006
Жанр: Action / Екшн
Розробник: Backbone Entertainment
Видавець: Konami
Мова інтерфейсу: ENG / Англійська
Тип видання: Full / Повний
Прошивка: 3.90 М33-3 і вище
Тип Образу: CSO
Розмір образу: 165 Mb

Установка:
1. Завантажте архів з грою.
2. Разархівіруйте архів за допомогою програми WinRar (після установки програми натисніть правою кнопкою миші на архів з грою, далі "витягти до поточної папки").
3. Підключіть PSP до комп'ютера за допомогою USB шнура.
4. Скопіюйте ISO / CSO образ гри в папку ISO на карті пам'яті.
5. Запускайте гру з меню ГРА.


Теги:
Всего комментариев: 1
1  
как скачать

Ім`я *:
Email *:
Код *: