1:49 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Transformers: Cybertron Adventures (2010/Wii/ENG)
Вперше в історії ігрової серії нищівних баталії гігантських роботів проходять на їх рідній планеті Кібертрон. Легендарні трансформери постануть у своєму первозданному вигляді, а не в тому вигляді, в якому вони з'явилися на Землю. Transformers: War for Cybertron розповість відразу дві захоплюючих історії. Перша присвячена героїчній боротьбі Автоботів, які всіма силами намагаються врятувати свій рідний світ, не відступаючи перед чисельно переважаючим противником. Друга наочно демонструє, наскільки велика жага влади Десептиконів і на що вони готові, щоб вгамувати її. Вперше гру можна пройти разом з друзями в спільному онлайновому режимі. А крім сюжетних кампаній гравців чекають різноманітні багатокористувацькі битви.

«Гра допоможе нам розповісти про ключові події в історії трансформерів так, як ще кілька років тому ми могли лише мріяти. Це запорука успіху "Трансформерів" як бренда і ключовий елемент історії, яку ми розповімо надалі », - заявив Аарон Арчер, директор з дизайну компанії Hasbro, яка в 1984 році випустила перший іграшкових трансформерів і продовжує виготовляти їх до цих пір.

-Ураганний бойовик. Вибравши улюбленого трансформера, гравець з головою занурюється в карколомний бойовик від третьої особи із стріляниною і рукопашними сутичками.

-Дві кампанії, одна історія. War for Cybertron розкриває невідому бік війни Автоботів і Десептиконів, показуючи, як розвивалися драматичні події на рідній планеті роботів Кібертрон. У грі представлена сюжетна кампанія за кожну зі сторін.

-Спільні мережеві баталії. Вперше сюжетну кампанію можуть одночасно проходити три гравці.

-Глобальна війна. У різних мережевих режимах гравців, вибравши вподобаних трансформерів, можуть битися один з одним.

-Миттєва трансформація. Змінити форму, перетворившись з робота у вантажівку, літак, танк або автомобіль, можна в будь-який момент. Це дозволяє атакувати ворога різними способами і з різних напрямів.

Назва: Transformers: Cybertron Adventures
Жанри: Action
Мова Інтерфейсу: Англійська
Рік випуску: 2010
Розробник: Avalanche Software
Видавець: Disney Interactive Studios
Розмір файлу: 2.67 Gb
Формат файлу: ISO
Платформа: WiiЗавантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: