1:43 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Tomb Raider: Underworld (2008/PAL/MULTI/Wii)/Скачать Tomb Raider: Underworld (2008/PAL/MULTI/Wii)
У черговому пригоді, чудова і знаменита розкрадачка гробниць, Лара Крофт продовжує пригода в таємничий і незвіданий світ пошуку артефактів. Дія відбувається після подій Tomb Raider Legend, Лара намагається розгадати секрети давніх скандинавських міфів, щоб знайти Авалон - місце, в яке багато років тому випадково потрапила її мати. В одному з міфів йдеться про зловісний молоті бога Тора. Володіє цим молотом отримує силу і могутності руйнування, рівну силам богів. У стародавніх руїнах на дні Середземного моря, Лара Крофт виявляє підтвердження існування скандинавського підземного світу й міфічного молота. У небезпечному подорожі Лара наближається до забутої силі, яка, якщо її вивільнити, може загрожувати всієї цивілізації.
Лара буде подорожувати по всьому світу, досліджуючи культури древніх підземних світів і борючись проти підземних супротивників.
Особливості гри:
Події будуються навколо календар майя, а точніше, шести його втрачених днів, які відкривають ворота до підземного світу. Сюжет гри заснований на скандинавських міфах, згадуються Тор, богиня Хель та її володіння та інші елементи скандинавської міфології. У Середземному морі Лара знаходить у місці, що називається Ніфльхейм або Туманний земля, рукавичку Тора, за допомогою якої вона зможе взяти в руки Мйольнір. За сюжетом Мідгарскій змій є мережа тектонічних розломів, які оперізують землю, і в самій слабкою географічній точці, на півночі Серединно-атлантичного хребта, в цього місця є координати - 84,6 с.ш; 9 з.д; знаходиться Ермунганд, який діє як тектонічне зброю. Якщо вдарити в найслабшу точку 3емлі, то почнеться виверження вулканів по всій Землі, які отруять повітря, і володіє молотом Тора, який уб'є Мідгарского змія, загине від його отрути. У грі блакитна рідина, що є отрутою, називається Ейтр. У КПК Лари, у щоденнику пишеться, що ейтр - це еліксир життя, просто він по-різному називається в міфах, в Греції-амброзія.
Рік випуску: 2008
Жанр: Action
Розробник: Crystal Dynamics
Видавець: Eidos Interactive
Платформа: Wii
Мова інтерфейсу: Multi
Регіон: PAL
Тип образу: ISO
Розмір файлу: 3,36 GB

Установка:
1. Завантажте архів з грою.
2. Разархівіруйте архів за допомогою програми WinRar (після установки програми натисніть правою кнопкою миші на архів з грою, далі "витягти до поточної папки").
3. Одержаний ISO-файл записати на DVD-R, строго на 2-4х швидкості, за допомогою програм ImgBurn, Alcohol 120 або Nero.
4. Вставляємо записаний диск у консоль (Wii повинна бути прочіпована або на ній повинен бути встановлений BackupLauncher).
5. Запускаємо і граємо.
Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: