7:57 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Lost Planet: Extreme Condition (2007/XBOX360/RF/RUS)
Події Lost Planet розгортаються з крижаному світі, людям постійно необхідно тепло, щоб вижити в таких умовах. Джерелами енергії виступають істоти, що населяють планету.
Як ви можете собі уявити, ці істоти не м'які і пухнасті. Akrid - величезні комахи, які хочуть вашої смерті. Ви граєте за персонажа на ім'я Уейн (Wayne), який мало що пам'ятає зі свого минулого, крім того, що Akrid вбили його батька. У Lost Planet вам доведеться битися як проти комах, так і проти людей, щоб допомогти Уейну розібратися зі своїм минулим.

У графічному плані Lost Planet дасть фору будь-якому існуючому шутеру: освітлення надзвичайно реалістично, вибухи змушують здіймаються в повітря клуби диму і снігу, анімація персонажів дуже плавна, укупі з відмінними моделями та текстурами, це наближає те, що відбувається на екрані до інтерактивного фільму.

Гемплей гри, на щастя, не поступається графічної складової. З одного боку, Lost Planet - типовий шутер, яких ми бачили безліч, проте гра пропонує кілька незвичайних моментів. Головний герой має в своєму розпорядженні гарпуном, який можна використовувати в бою та для того, щоб потрапити на більш високі рівні. Уейн може переносити одночасно 2 види зброї, крім цього він може використовувати крокуючі міхи для боротьби з гігантськими Akrid. Міхи можна піддавати удосконаленням, допускається одночасне ведення вогню з 2 видів зброї.

Рік випуску: 2007
Жанр: Action (Shooter) / 3D / 3rd Person
Розробник: Capcom
Видавництво: Capcom
Регіон: Region Free

Тип видання: піратка
Прошивка: iXtreme Compatible
Мова інтерфейсу: Російський
Тип перекладу: текст
Платформа: XBOX360
Розмір файлу: 7.05 Gb


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: