9:44 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Mafia 2 (2010/RUS/XBOX360/Multi5)
Рік випуску: 2010
Жанр: Action / Racing (Cars) / 3D
Розробник: 2K Czech
Платформа: XBOX
Видавець: 2K Games

Опис:
Mafia 2 переносить нас у злочинний світ Америки 40-50-х років минулого століття. Ігровий світ обіцяє бути таким же «живим», як і в першій частині гри, а головні герої отримають правдоподібну біографію.

Початок гри відсилає нас до лютого 1945 року, коли ще йде Друга Світова війна. Віто ще молодий і недосвідчений, він тільки що повернувся з армії і жадає знайти себе в житті. Разом з Джо він намагається довести мафії свою спроможність, а отже, поки вони - всього лише рядові гангстери.

Сюжетна лінія другий Mafia побудована за мотивами подій, відбувалися в США в кінці першої половини ХХ століття, коли в країні небачено розрослися мафіозні клани. Місцем розвитку захоплюючих подій стане місто Empire Bay, прототипом якого виступив Чикаго.

Сюжет:
Гра розповість історію Віто Скалетта, біографія його буде докорінно відрізнятися від долі Томаса Анджело, головного героя першої частини. Будучи зовсім меленький Віто не раз бачив солідних джентльменів, в гарному одязі і шикарних машинах. Людей, яких мали силою і владою. Для них відкриті двері всі без винятку закладів, господарі яких плазують перед ними. Перехожі, не замислюючись, поступаються дорогу людям в дорогих плащах. Перша спроба Віто, розжитися хоч яким-небудь капіталом увінчалася провалом, пограбування зірвалося і переднім поставили вибір ганьба у в'язниці чи слава на фронті, правда можливо посмертна слава. Як раз йшли сорокові роки, війна в самому розпалі, і Віто не упустив шанс реабілітуватися. І ось, повернувшись з фронту, Віто стоїть на вокзалі «ГрандЦентрал», міста Емпаїр-Сіті. Відразу на платформі нас зустрічає друг дитинства Джо Барбаро, який значно змінився з часів останньої зустрічі. За той час, поки Віто геройствувати на фронті, Джо увійшов у велику мафіозну організацію, і навіть домігся певних успіхів. У Джо є одна пропозиція до Віто, яке? Ви вже, напевно, самі здогадалися ...

Події гри Mafia II (Xbox 360) буде відбуватися у вигаданому місті Емпаїр-Сіті. У тутешній війні за владу фігурують три мафіозні сім'ї Клементе, Фальконі і Вінчі. Вибравши один з кланів, ви почнете заробляти авторитет і повагу в очах начальства. Як і раніше ваша кар'єра розтягнеться на десять з гаком років.

Тип видання: ліцензія
Регіон: Region Free
Інформація для відновлення: 3%
Мова інтерфейсу: Російська, Французький, Німецький, Італійський, Польський, Іспанський
Мова озвучення: Російська, Французький, Німецький, Італійський, Польський, Іспанський
Розмір: 7.3 GB


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: