7:48 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Ridge Racer 6 (2005/PAL/NTSC-U/MULTI5/XBOX360)
Рік випуску: 2005
Жанр: Racing / Гонки
Розробник: Namco Hometek, Inc
Видавець: Namco Hometek, Inc
Платформа: XBOX 360
Тип видання: піратка
Мова інтерфейсу: MULTI5
Регіон: PAL / NTSC-U
Прошивка: iXtreme Compatible
Тип образу: ISO (DVD 9)
Розмір: 7,05 GB

Опис: Ridge Racer 6 - це легендарна серія гонок, перенесена з ігрових автоматів спочатку на консоль Playstation, а пізніше і на Xbox 360. У Ridge Racer 6 фанатів серії порадує позамежними швидкостями і розкішними автомобілями, які повертається в новому обличчі. Графічні технології нового покоління, що максимально використовують потенціал Xbox 360, перетворюють Ridge Racer 6 в мрію будь-якого ультрасучасного гонщика. На стрімких віражах захоплює подих з агресивним водінням досвідчених суперників, а так само підвищується рівень адреналіну в крові. До всього красиві спецефекти повністю стирають грань між реальністю і світом на екрані.

Особливості гри:
- Графіка на висоті. Ridge Racer 6 встановлює нову планку якості для віртуальних перегонів з усіх частин серії.
- Чудові траси. Траси знаходяться в різних куточках планети, де гравців чекають кілька десятків швидкісних автомобілів, з унікальною системою турбо-прискорення.
- Швидкість та прискорення. У Ridge Racer 6 гравці будуть їздити швидше вітру, мчать по звивистих трасах, прокладеним серед мальовничих гір і в центрі тісних мегаполісів.
- Конкуренти не сплять. Щоб отримати перемогу в Ridge Racer 6 над сильними суперниками і вирвати у них перше місце, доведеться проявити неабияку вправність і реакцію!


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: