8:06 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Sacred 2: Fallen Angel (2009/RF/RUS-SOUND/XBOX360)
Рік випуску: 2009
Жанр: РПГ
Розробник: Ascaron
Видавець: Deep Silver
Платформа: XBOX 360
Тип видання: піратка
Мова інтерфейсу: Російський (текст і звук)
Регіон: Region Free
Прошивка: iXtreme Compatible 1.5.1
Тип образу: ISO (DVD 9)
Розмір: 7,05 GB

Опис: Sacred 2: Fallen Angel - це продовження культової РПГ на Xbox 360. Гра зібрала значну базу шанувальників. Sacred 2: Fallen Angel - це енергія руху, енергія магії, енергія думки ... Ця єдина сила - життєдайне дихання самого світу. Коли вона знаходилася в дбайливих руках Серафимів, Анкария процвітала. Все і далі могло бути добре, якщо б не бажання зробити ще краще. Серафими розділили дар керування енергією сущого з вищими ельфами. Хто тоді міг подумати, що така щедрість з'явилася фатальною помилкою? Адже міста ельфів зробилися такі прекрасні, і до того талановитим став цей народ ... Ельфи розвивалися настільки стрімко, що незабаром деякі з них вирішили кинути виклик самим богам!

Інша частина ельфійського суспільства виступила проти зухвалих божевільних. Вся Анкария розкололася надвоє. Використовувати енергію, щоб стати вище безсмертних або зупинити згубну пожадливість могутності, щоб врятувати те, що ще не загинуло? Вирішить тільки герой. І закріпить свій вердикт кров'ю сотень ворогів, тому що це не просто легенда. Це її тріумфальне повернення. Через довгі місяці очікування з моменту падіння останнього бастіону "Підземель Анкарії" "Князь Пітьми" набирає сили для другого пришестя! Sacred 2: Fallen Angel - цим усе сказано. Але все-таки продовжимо. Події нового ретельно пропрацював сюжету розгорнуться за 1000 років до історії оригінальної Sacred. Територія ігрових локацій збільшиться на 50% у порівнянні з попередницею. Відповідне роздолля для 6-и нових героїв небачених класів, щоб застосувати свіжі здібності і уміння. Зовнішність персонажів стане змінною. Завершення кожної сюжетної глави увінчає смертний бій з харизматичним босом.

Особливості гри:
- Sacred 2: Fallen Angel - це продовження відомого ігрового бестселера "Князь Пітьми". Гра була реалізована в СНД накладом понад 400 тисяч примірників і зібрала значну базу шанувальників.
- Анкария стала повністю тривимірною. Кожен елемент ландшафту створений вручну, поселення не схожі один на одного, і навіть інтер'єри будинків ніколи не повторюються. Персонажі, що населяють ігровий світ, виглядають і рухаються так само, як і справжні люди, завдяки використанню потужного фізичного движка і технології Motion Capture.
- Світ у Sacred 2: Fallen Angel став ще більше. Тільки лише для того, щоб перетнути його з одного кінця в інший, не виконуючи завдань, потрібно цілий вечір! Подорожувати Анкарії дуже зручно - всі герої можуть вибирати з безлічі видів коней, і, крім того, мають унікальні їздовими тваринами.
- У Sacred 2: Fallen Angel можна грати як на стороні Світу, так і на стороні Тьми. 6 героїв, в числі яких є і чудова гостя з першої Sacred - Серафима, самі обирають свій шлях і бога, якому вони будуть поклонятися. Від вибору сторони залежить і стиль проходження гри - лиходії будуть виконувати зовсім інші завдання, ніж послідовники Світу.
- Основна відмінність Sacred 2: Fallen Angel від ігор подібного жанру - багатокористувацький режим. Гравці можуть об'єднуватися в групи, для того щоб виконати складне завдання або знищити могутнього боса. На окремих PvP-серверах герої отримають можливість зійтися один з одним у поєдинку на смерть. Ну а для самих затятих прихильників реалізму передбачений hardcore-режим. У ньому персонаж може загинути назавжди.

Доп. інформація:
- Анкария стане жвавіший і прекрасніший. Чудова графіка на передньому краю прогресу і реалістична фізична модель перетворять гру на пригоду, граничить з дійсністю!
- Стати рятівником світу Анкарії або занурте його в темряву.
- 6 головних персонажів, у тому числі прекрасна гостя з першої частини гри - Серафима.
- Величезний світ, повністю відкритий для досліджень.
- Вам знадобиться близько п'яти годин реального часу, щоб перетнути його з одного кінця в інший!
- Масштабний багатокористувацький режим - розвивайте свого персонажа і беріть участь в онлайн-битвах з іншими гравцями.
- Більше 800 сюжетних і другорядних завдань.
- Можливість проходження гри як за сили Світла, так і за прихильників Темряви.
- 5 рівнів складності: бронза, срібло, золото, платина, ніобій.
- Понад 200 видів зброї: від мечів і сокир до руйнівних магічних жезлів і луків.
Для запуску потрібно:

- Xtreme 5.3із - записуємо і граємо!
- IXtreme 1.51 з приводом Hitachi - записуючи і граємо
- IXtreme 1.41-1.51 + Patch 3wave - працює з патчем
- IXtreme 1.6 + activate.iso - працює з актив. диском
- IXtreme 1.61 - записуючи і граємо

Для використання activate.iso:

1. Записати образ activate.iso на DVD + R DL болванку (тобто на звичайну двошарову 8,5 GB, інші диски не підходять) програмою Clone CD.
2. Вставити диск в консоль (Диск відобразиться як DVD) і запустити.
3. З'явиться напис, що диск не запускається. Внизу екрана автоматично з'являється DVD панель. На ній тиснемо стоп (квадрат)
4. Тиснемо на кнопку виймання диска (на консолі) НЕ треба натискати кнопку B (червона - на джойстику)
5. Вставляємо ігровий диск і граємо.


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: