11:24 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Blur (2010/ENG/XBOX360)
Інформація про Гру
Рік випуску: 2010
Жанр: Arcade / Racing (Cars) / 3D
Розробник: Bizarre Creations
Видавець: Activision
Регіон: Region Free
Прошивка: 6-а хвиля iXtream
Тип видання: ліцензія
Мова інтерфейсу: англійська
Платформа: XBOX360
Розмір файлу: 7,3 GB

Про Гру: Blur - це одночасно і захоплюючі, до межі насичують адреналіном гонки, що постійно розвивається соціальна мережа. Вас чекають божевільні заїзди з лихими маневрами, пошуком альтернативних маршрутів, запаморочливими стрибками і видовищними аваріями. При цьому, беручи участь в гонках, ви не тільки боріться за перемогу на трасі, але також заводьте нових друзів, знаходите серйозних суперників і навіть знаходите своїх шанувальників! Blur об'єднує гравців як у віртуальному, так і в реальному світі.

Крім сюжетного режиму Blur пропонує необмежені можливості для колективних змагань. У змаганнях з мережі, в тому числі і командних, може брати участь до 20 гонщиків, а за одним екраном можуть грати відразу четверо. При цьому кількість можливих режимів практично не обмежена. Технологія Custom Groups дозволяє кожному проектувати заїзди за власними правилами - так народжуються і стають доступні для всіх нові колективні режими. Різноманітність тут обмежена лише фантазією самих гравців!

Особливості гри:
- Зарядка для розуму. Збирайте заряди прямо на трасі і комбінуйте їх, щоб розробити ефективну тактику: усувайте супротивників з шляхів за допомогою хв, імпульсів, електрошоку і блискавок, вмикайте прискорення, виставляйте щити і використовуйте ремкоплекти - на шляху до перемоги всі засоби хороші!
- Все по-справжньому. Понад п'ятдесят ліцензованих автомобілів популярних марок, які відтворені в найдрібніших деталях: Audi, Ford, Nissan, Renault, Opel, Volkswagen, Toyota та інші - від ретро до ультрасучасних моделей. У кожної машини є свої плюси і мінуси, кожна володіє неповторними особливостями, які дозволять виконувати ризиковані і ефектні маневри.
- Є суперник - буде гонка. Blur пропонує багатокористувацькі режими на будь-який смак: заїзди на розділеному екрані для чотирьох гравців, мережеві змагання та командні перегони для двадцяти учасників. Але найголовніше - кожен гравець може самостійно створити мережевий режим з урахуванням власних уподобань.
- Розвага для спілкування. Гра сумісна з популярними соціальними мережами Facebook і Twitter. Ця унікальна особливість дозволяє спілкуватися за допомогою повідомлень - як у грі, так і поза нею: об'єднуватися з друзями в команди, знаходити гідних суперників, ділитися з шанувальниками своїми досягненнями і запрошувати їх у якості глядачів на змагання, а також дізнаватися про всі події, які відбуваються у світі Blur.
Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: