10:49 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Def Jam: ICON (2007/Xbox360/RUS)/Скачать Def Jam: ICON (2007/Xbox360/RUS)
Назва: Def Jam: ICON
Жанри: Fighting
Мова Інтерфейсу: Російський (текст)
Рік випуску: 2007
Розробник: EA
Видавець: EA
Розмір файлу: 7.05 Gb
Формат файлу: ISO
Платформа: Xbox 360

Світ хіп-хопу лежить далеко за межами сірих буднів, безликих будинків і потоків однакових машин. Він грає всіма фарбами веселки, виблискує хромом і в клапті розриває неквапливу повсякденність. Хочете змінити своє життя? Ковтнути справжньої свободи і зануритися в ритми кращої на світі музики? Тоді вперед, Def Jam Icon приймає всіх!

Ось тільки видертися на вершину закритого соціуму зможе не кожен. Щоб домогтися визнання, знайти шану і повагу, потрібно довести свою силу. Розкішні машини і красиві жінки дістаються лише тим, хто не боїться підставити обличчя під удар і вміє постояти за себе. На заквітчана неоном вулицях під ритми хіп-хопу розгораються жорстокі бійки, і якщо ви не боягуз, то опинитеся в самій гущавині подій!
Музика - найкраща зброя! Уважно придивляйтеся до свого оточення. Багато предметів не витримують біта першокласного хіп-хопу - вони вибухають і руйнуються. Ловіть момент, використовуйте уламки і вибухонебезпечні ємкості проти свого ворога!
Хто управляє ритмом, той непереможний! Не ви залежите від музики, а музика залежить від вас. Легким рухом руки ви додасте більше ударних або змініть композицію, якщо вона здасться недостатньо руйнівною.
Влада - головний приз! Діставшись до вершин кар'єри, ви станете королем хіп-хопу. Молоді виконавці шукатимуть вашого благословення, а весь музичний світ почне жити вашими смаками та уподобаннями. Але пам'ятайте - будь-який король завжди знаходиться в небезпеці.
Пліч-о-пліч з легендами! Кращі виконавці хіп-хопу стануть вашими ворогами і союзниками. У їх числі Big Boi, The Game, Ludacris, Paul Wall, TI і багато інших «зірки»!
Помірятися силами! Мережеві можливості сучасної консолі перуть географічні кордони. Вашим суперником стане боєць з будь-якого куточка планети!
Cупер-файтінг Def Jam для платформи Xbox 360 Гра з чудовою графікою і великим набором реппера-файтери.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: