0:22 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Lost Planet 2 (2010/RF/ENG/XBOX360)
Інформація про Гру
Рік випуску: 2010
Жанр: Action (Shooter) / 3D / 3rd Person
Розробник: Capcom Entertainment
Видавництво: Capcom Entertainment
Регіон: Region Free
Тип видання: Ліцензія
Прошивка: iXtreme 6-а хвиля (iXtreme 1.61 ==> під iXtreme 1.2-1.6 треба патчити!)
Мова інтерфейсу: Англійська
Розмір файлу: 6,83 GB

З тих пір, як герої першої частини Lost Planet включили на планеті EDN III кліматичні установки, пройшло десять років. За цей час холодний світ змінився. Швидке танення льодів призвело до утворення в одних районах посушливих пустель, а в інших - тропічних джунглів. Однак безпечної EDN III аж ніяк не стала. Представники місцевої агресивної фауни як і раніше загрожують людям, та й серед самих колоністів єдності немає. Хто стане героєм нової історії, гравці вирішують самі, створюючи свій власний, унікальний образ сніжного пірата. У сюжетної кампанії представлено шість взаємопов'язаних епізодів, розвиток подій в яких багато в чому залежить від дій гравця.

Крім одиночної гри Lost Planet 2 містить просунутий багатокористувацький режим з можливістю проходити кампанію вчотирьох. Як і в першій частині, гравці можуть отримати тактичну перевагу, використовуючи спеціальний гак - він допомагає дертися на високо розташовані майданчики і уступи. У цілому ж арсенал бійців на EDN III складається з різних видів вогнепальної зброї та механізованих костюмів Vital Suits. Для нової гри їх модельний ряд був значно розширений, у тому числі за рахунок трансформуються скафандрів і важких машин, розрахованих на екіпаж з кількох людей. Lost Planet 2 пропонує ще більш глибоке занурення у фантастичний світ EDN III, ніж перша частина - Lost Planet: Extreme Condition, розійшлася по світу значним тиражем в 2,3 мільйона копій.

Особливості гри:
- Командні сраженія.Теперь битися з лютими монстрами Акрідамі можна відразу вчотирьох. Успіх загону залежить від дій кожного бійця!
- Доленосні решенія.Прінімая ті чи інші рішення, гравець впливає на події сюжетної кампанії, складається з шести взаємозалежних епізодів.
- Унікальний герой.Каждий гравець сам створює свого персонажа, використовуючи сотні способів настройки його зовнішнього вигляду.
- Гарний грізний мір.Прінадлежащая Capcom просунута графічна технологія MT Framework 2.0 робить фантастичний, суворий і прекрасний світ EDN III по-справжньому живим.
- Величезні монстри.Боевие навички та вміння гравців працювати в команді піддаються серйозному випробуванню в сутичках з Акрідамі колосальних розмірів. Щоб вижити в битві з ними, потрібно діяти злагоджено, використовуючи різну зброю і бойові костюми.
- Неймовірні бойові костюми.Lost Planet 2 пропонує величезну різноманітність бойових костюмів Vital Suits, створених за підтримки шанувальників гри.
- Мережеві сраженія.В багатокористувацької грі одночасно може брати участь до 16 осіб. Успіхи гравців відображаються в онлайновій системі рангів.Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: