10:34 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Split/Second: Velocity (2010/RF/RUS/XBOX360)
Рік випуску: 2010
Жанр: Гонки / Аркада
Розробник: Black Rock Studio
Видавництво: Disney Interactive
Платформа: XBOX 360
Тип видання: піратка
Мова інтерфейсу: Російський
Регіон: Region Free
Прошивка: iXtreme 1.61 6-а хвиля (Під iXtreme 1.2-1.6 треба патчити)
Тип образу: ISO (DVD 9)
Розмір: 7,33 GB

Опис: Split / Second: Velocity представляє гравцям нову гоночну гру, яка з головою захлесне любителів божевільних комп'ютерних швидкостей і адреналіну. У грі вам зустрінуться три машини, які можна перефарбувати і змінити на них наклейки, 6 різних за складністю трас і два ігрових режиму. Перший режим може чимось нагадає любителям гонок популярну ще зовсім недавно гоночну гру - Need for Speed. У цьому режимі необхідно проходити кільцеві траси. Але саме на трасах недосвідчених гонщиків можуть чекати не дуже приємні сюрпризи. Так, заїхавши на повній швидкості в тунель, ви можете потрапити в халепу, нагадує фільми жаху.

Особливості гри:
Після проведеного будь-якого вдалого дріфту або драфта ви отримуєте певні як би бонуси або тригери. А ось ці тригери можуть на якийсь час вивести з ладу ваших менш щасливих суперників. І, якщо а початку гонки, ви гарно проходите перший поворот, то вже в першому тунелі ви зможете спостерігати результати. Видовище не для людей зі слабкими нервами. Автомобілі ваших суперників будуть атаковані вибухаючими автомобілями, а ви проїдете далі. І надалі, після будь-якого вдалого маневру, ви будете отримувати такі тригери. А в який момент їх задіяти, ви також будете вирішувати самі. Другий режим гри простіше назвати перегонами на виживання. У цьому режимі можна зустріти і начинені палаючими бочками вантажівки, від яких вам потрібно ухилятися, і багато всього цікавого. І, пройшовши хоча б одну трасу ви зрозумієте, що Split \ Second: Velocity - це не просто прості гонки, це агресивні гонки на виживання.
Для запуску потрібно:

- Xtreme 5.3із - записуємо і граємо!
- IXtreme 1.51 з приводом Hitachi - записуючи і граємо
- IXtreme 1.41-1.51 + Patch 3wave - працює з патчем
- IXtreme 1.6 + activate.iso - працює з актив. диском
- IXtreme 1.61 - записуючи і граємо

Для використання activate.iso:

1. Записати образ activate.iso на DVD + R DL болванку (тобто на звичайну двошарову 8,5 GB, інші диски не підходять) програмою Clone CD / ImgBurn.
2. Вставити диск в консоль (Диск відобразиться як DVD) і запустити.
3. З'явиться напис, що диск не запускається. Внизу екрана автоматично з'являється DVD панель. На ній тиснемо стоп (квадрат)
4. Тиснемо на кнопку виймання диска (на консолі) НЕ треба натискати кнопку B (червона - на джойстику)
5. Вставляємо ігровий диск і граємо.


Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: