7:56 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Завантажити Tom Clancy`s Splinter Cell: Conviction (2010/RUS/XBOX360)
Рік випуску: 2010
Жанр: Stealth Action
Розробник: Ubisoft Montreal
Видавництво: Ubisoft
Регіон: Region Free

Опис:
«Tom Clancy's Splinter Cell Conviction» - це довгоочікуване продовження вийшла багатомільйонним тиражем серії ігор «Splinter Cell» і одна з найбільш вищий критиками ігор для Xbox всіх часів.
Розслідуючи смерть дочки, колишній агент Сем Фішер несподівано дізнається, що був відданий своїм колишнім агентством «Третій ешелон». Ставши відступником, Фішер вступає в гонку з часом, щоб зруйнувати смертельний терористичну змову, що загрожує мільйонам.
Поєднуючи революційні нововведення в геймплєє з динамічним, нестримним сюжетом гра «Tom Clancy's Splinter Cell Conviction» озброює вас до зубів найбільш високотехнологічним зброєю і смертоносними навичками елітного оперативника і запрошує увійти в небезпечний світ, де правосуддя виповнюється за вашими власними законами.

Тип видання: піратка
Прошивка: iXtreme друга хвиля
Мова інтерфейсу: Російський
Мова озвучення: Англійська
Тип перекладу: текст
Розмір: 7.3 Gb
Інформація для відновлення: 3%

Особливості гри:
- НОВИЙ РІВЕНЬ динамізм у грі «SPLINTER CELL». Повний арсенал надсучасних технологій дозволить вам обходити ворогів за допомогою системи Last Known Position ™, відзначати і усувати ворогів за допомогою функції Mark and Execute ™ і виконувати багато інших дій.
- СПРАВЖНІЙ БЛОКБАСТЕР. Унікальний сюжет не дає вам розслабитися під час пригоди у вибухонебезпечному світі агента-відступника, в якому нікому вірити і правосуддя вершиться над законом.
- НОВИЙ РІВЕНЬ ЗАНУРЕННЯ. Революційна нова графіка дає надзвичайно реалістичне враження, яке повністю затягне вас в історію Сема Фішера.
Завантажити (Скачать | Download) з LetItBit.net

Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: