9:35 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

3 нових доповнення до гри Batman: Arkham Origins вже в мережі, а в наступному Бетмену належить битися з ніндзяКомнду Warner Bros Games випустила три нових доповнення до гри Batman: Arkham Origins . Як стало відомо, три упаковки контенту представили геймерам нові костюми , екіпіровку і нові місії .

Infinite Earths Skins Pack обійдеться геймерам в 5 доларів США і представить 5 нових костюмів , які можна використовувати як в одиночному режимі гри , так і на деяких картах випробувань. Володарі сезонного пропуску Batman: Arkham Origins зможуть отримати доповнення безкоштовно . Доповнення Black Mask Challenge Pack вийшло за ціною в 2 долара США і представить гравцям дві нові карти випробувань. Тут Бетмену належить битися з переважаючими силами супротивників на локаціях Lot Full і Hidden Facility.
І третє доповнення Online Supply Drop # 1 обійдеться фанатам в 3 долари США і представить два нових костюма, що підсилюють статистики Бейна і Джокера в многопользовательском режимі. Також у розпорядженні гравців з'явиться новий дробовик, додаткові скіни і нові апгрейди і бонуси для зброї.
Як з'ясував, таким доповненням для Batman: Arkham Origins стане набір карт для режиму випробувань з елементами розповіді. Гравці зможуть побачити Брюса Уейна на початку свого шляху становлення в якості Чорного Лицаря. Зокрема, розробники вирішили розповісти невелику історію паломництва Уейна в монастир до майстра Кірігі. Для проходження обряду посвячення в доповненні Initiation головному героєві належить перемогти кращих ніндзя монастиря.
На сайте <a href="http://seooki.kiev.ua/" title="http://seooki.kiev.ua/">http://seooki.kiev.ua/</a> вы можете выгодно заказать продвижение сайта.
Доповнення Initiation з'явиться на світ у грудні 2013 року. http://seooki.kiev.ua/
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: