4:59 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Best Buy безкоштовно роздає канадським геймерам гри Battlefield 4, Call of Duty: Ghosts і Assassin's Creed IV: Black FlagКанадський рукав мережі магазинів Best Buy пропонує геймерам безкоштовно отримати Battlefield 4 , Call of Duty : Ghosts або Assassin's Creed IV : Black Flag . Як стало відомо, канадці можуть обміняти абсолютно будь-яку гру на останні новинки ігрової індустрії для Xbox 360 , PlayStation 3 і Wii ​​U.

Отримати безкоштовну гру в акції можна тільки для консолей поточного покоління - володарі PC або потенційні користувачі Xbox One або PlayStation 4 не зможуть взяти участь у « благодійної акції» Best Buy . Незважаючи на гадану сумнівність такої щедрості від рітейлера , умови акції офіційно описані на сайті Best Buy .

Що примітно, акція проводиться тільки в Канаді і тільки до 11 листопада включно. За умовами, геймери можуть отримати лише одну гру з трьох в день в одному магазині. Як би то не було, деякі особливо щасливі геймери опублікували фотографії в твіттері в якості підтвердження того, що їм вдалося отримати всі три гри в одному і тому ж місці.

За даними, біля магазинів вишикувалися цілі черги охочих взяти участь. У двох магазинах через 45 хвилин після відкриття закінчилися всі копії пропонованих в акції ігор.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: