BioWare готуються опублікувати замітки розробників гри Mass Effect 4 | куплю покрывало на диван - Ігри для PC,Ігри для Wii,Ігри для PSP,Ігри для Xbox

3:08 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

BioWare готуються опублікувати замітки розробників гри Mass Effect 4 | куплю покрывало на диванКоманда BioWare збирається найближчим часом опублікувати деякі замітки з блогів розробників Mass Effect 4. Як стало відомо, представник студії зазначив, що співробітникам вже є про що розповісти фанатам. Тим не менш, до релізу нової гри з серії Mass Effect залишається ще багато часу. Нещодавно глава студії BioWare Montreal зазначив, що розробники не збираються поспішати з релізом на шкоду якості.
«Я приношу свої вибачення за відсутність нової інформації про наступній частині Mass Effect. Справа в тому, що ми хочемо зробити все правильно, замість того, щоб робити швидко! »- Зауважив глава студії. Выгодно куплю покрывало на диван на сайте www.shtoranadom.ru. За даними, фанатів Mass Effect чекає новий поворот сюжетної лінії всесвіту серії. Гравцям пообіцяли представити нового головного героя, нову обстановку і нових ключових персонажів.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: