7:45 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Держдума розгляне законопроект про заборону шутерів | посредники ebayНовий законопроект, внесений до Державної Думи Російської Федерації, пропонує заборонити продаж шутерів в країні. Як стало відомо, Олег Міхєєв 4 лютого запропонував внести зміни до закону «Про захист дітей від інформації, що завдає шкоди здоров'ю». «Справжнім законопроектом пропонується виключити можливість поширення програм для ЕОМ і баз даних у місцях, доступних для дітей», - йдеться в запропонованому законопроекті.
Зміни повинні обмежити доступ дітям в точки продажу « непридатних для дітей програм для електронних обчислювальних машин і баз даних». Неповнолітнім доступ до магазинів , де продається подібне програмне забезпечення має бути категорично заборонений. Посмотреть посредники ebay на сайте www.tebebuy.ru. « Рівень жорстокості неповнолітніх за останні роки надзвичайно зріс . Причин тому багато, зокрема , відкрита пропаганда насильства в комп'ютерних іграх. Так чи інакше , ступінь привабливості для дитини гарних картинок , анімації з можливістю взяти участь у дійстві зараз за деякими даними перевищує привабливість книг » , - пояснює Міхєєв.
В якості причини появи нового законопроекту Міхєєв наводить кілька прикладів прояви жорстокості підлітків , до яких призводить «відкрита пропаганда насильства в комп'ютерних іграх ». Серед прикладів депутат наводить випадок нападу на парафіян московської синагоги , справа Олександра Копцева , який був фанатом серії Postal . Також наводиться і справа Дмитра Виноградова , «великого шанувальника гри Manhunt » , який розстріляв своїх товаришів по роботі. За даними, появі нового законопроекту послужив останній інцидент в московській школі № 263 , де один з учнів застрелив свого вчителя географії та поліцейського. Ірина Ярова , голова комітету Державної думи з безпеки та протидії корупції , також раніше запропонувала в якості одного із заходів запобігання подібних інцидентів законодавчо врегулювати « агресивний тренд комп'ютерних ігор».
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: