11:44 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Фільм з ігор серії Warcraft з'явиться на екранах кінотеатрів на 3 місяці пізніше запланованого | Сухой корм для Собак Нау НатуралДату появи в кінотеатрах екранізації серії ігор World of Warcraft перенесли на березень 2016 року. Як стало відомо, ні Universal Studios, ні Blizzard Entertainment не надали жодного офіційного пояснення затримки.

Спочатку фільм за мотивами World of Warcraft мав вийти в прокат 18 грудня 2015. Нова дата релізу призначена 11 березня 2016 року. За деякими даними, однією з можливих причин могло стати поява на екранах 7 епізоду «Зоряних Воєн», яке компанія Disney і Lucasfilm призначила 18 грудня 2015 року.
В екранізації з'явиться «величезний за масштабами і тимчасовим рамкам світ, заснований на витоках серії Warcraft. Режисер екранізації, Данкан Джонс (Duncan Jones) розкриє у фільмі історію протистояння людей і орків і їх лідерів - Лотара і Дуротана.
Купить выгодно <a href="http://www.petxp.ru/brands/NOW_Natural_holistic/" title="Сухой корм для Собак Нау Натурал">Сухой корм для Собак Нау Натурал</a> на сайте www.petxp.ru.
Одного з головних героїв може зіграти Коллін Фаррелл (Colin Farrell). В останньому інтерв'ю Фаррелл, відомий своїми ролями у фільмах «Олександр», «Телефонна будка» і «Особлива думка», зізнався, що читав сценарій, і той йому дуже сподобався. Сухой корм для Собак Нау Натурал
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: