9:48 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Геймери не можуть насолодитися РС версією Metal Gear Rising оффлайн через бага в грі | айти сервисКоманда Konami і Platinum Games випустила довгоочікувану РС версію Metal Gear Rising: Revengeance, проте багато геймери не змогли насолодитися новою грою. Як стало відомо, багато фанатів серії не можуть зайти в гру в оффлайн режимі, а деякі навіть з підключенням до інтернету. Посмотреть цены на айти сервис вы можете на сайте www.corpservice.ru. Примітно, що в грі відсутня вимога підключення до мережі для гри - за офіційними даними в грі присутній баг, який не дозволяє геймерам зайти в гру. Причому, деякі відзначають, що проблема може критися у використанні Steam API.
«Ця гра не працює без підключення до інтерент. І навіть якщо підключення до інтернету є, вона не працює, якщо з'єднання не стабільно. Відкрийте її без з'єднання з інтернетом, і вона моментально вилетить. І кожен раз, коли з'єднання обривається, гра закривається », - пише один з Розсерджений користувачів Steam.
За даними, деяким геймерам вдалося вирішити проблему, встановлюючи модифіковану версію файлу steam_api.dll. Як би то не було, за словами продюсера гри, навряд чи це дозволить вирішити всі проблеми. Представник Konami офіційно заявив, що розробники вже активно шукають причину, по якій гра закривається. Продюсер гри, також зазначив, що баг виявлений і незабаром буде усунуто.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: