8:19 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Get Even створювали з метою заплутати гравців у пошуках реальностіРозробники шутера Get Even збираються пограти з розумінням реального та віртуального . Як стало відомо, команда The Farm 51 збирається не тільки стерти межі між графікою у фільмах і відеоіграх , але також запитати розмити поняття одиночної і багатокористувацької гри , і навіть об'єднати ботів і людей в особі ворогів геймерів. «В основному гра представляє собою одиночний геймплей , де потрібно битися з ворогами . І деякі з них можуть бути самими справжніми людьми , а не ботами . Вся справа в нашій концепції , яка повинна на різних рівнях ставити перед геймерами питання - що реально ? » - Пояснив Войцех Паздур ( Wojciech Pazdur ) , засновник студії.
« У тизер - трейлері ви могли бачити порівняння уривків відео зі справжніми локаціями і віртуальними моделями ігрового світу. Це один із способів , яким ми хочемо поставити запитання про те , що реально. Другим рівнем буде сам геймплей - коли на вас біжать вороги , ніколи не можна бути впевненим , хто перед вами : бот , керований комп'ютером , або людина . На основі його поведінки можна з'ясувати , хто він , але ніколи не можна бути впевненим ». «Дуже важливо , щоб можна було грати в одиночному режимі. Якщо ніхто не приєднається до вашої гри , або ви відключені від мережі , гра залишиться колишньою - ви будете грати з ботами . Також в грі є опція заборонити іншим гравцям підключатися до ваших реальностям ».
За даними, весь ігровий світ Get Even створюється на основі існуючих в реальному світі локацій, відсканованих і відтворених у вигляді 3D моделей. Розробники подорожували в різні місця в Польщі та інших країнах, щоб знайти підходящі для гри занедбані місця, які відповідали б постапокаліптичному духу гри. Get Even готується до виходу в 2015 році на PlayStation 4, Xbox One і РС. Посмотреть база данных детей отказников на сайте changeonelife.ru.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: