11:43 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Глава ЕА вважає, що консолі нового покоління проживуть 5-6 років | лучшие психологи москвыКонсолі нового покоління , Xbox One і PlayStation 4 тільки недавно з'явилися на прилавках магазинів , а глава ЕА вже передрікає прийдешню зміну платформ. Як стало відомо, Патрік Содерлунд ( Patrick Soderlund ) вважає , що нові консолі на зміну Xbox One і PlayStation 4 прийдуть не пізніше , ніж через 6 років.

«Цей цикл життя консолей , Xbox 360 і PlayStation 3 , напевно , протривав довше , ніж мені б хотілося. У той же час, ми побачили такі ігри , як The Last of Us і GTA V на заході їхнього існування , чого , мабуть, ніхто не очікував кілька років тому. Але вже через п'ять , шість років , мені здається , з'являться нові консолі » , - зазначив Содерлунд .
На думку глави ЕА , нові консолі можуть прожити навіть менше , ніж Xbox 360 і PS3. Реліз консолі Xbox One відбувся в 8 день народження Xbox 360 , а PlayStation 4 проіснувала на ринку 7 років після дебюту PlayStation 3 в Японії.
Посмотреть какие лучшие психологи москвы За даними, компанія Microsoft розраховує , що Xbox One протримається « близько десяти років». Як би то не було , багато розробників вважають , що зволікання з релізом платформ нового покоління стримує розвиток ігрової індустрії. Зокрема , виконавчий директор Ubisoft , Ів Гійем ( Yves Guillemot ) , раніше критикував Sony і Microsoft , вважаючи, що 8 років - занадто довгий термін життя для консолей.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: