1:51 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Глава Microsoft Studios визнав, що його команді є чому повчитися у SonyВіце-президент Microsoft Studios зізнався, що його команді є чому повчитися у Sony. Як стало відомо, Філ Спенсер (Phil Spencer) зазначив, що захоплюється відданістю і талантами своїх конкурентів. Зокрема, Спенсер відзначив роботу студії Quantic Dream над такими серіями як Heavy Rain і Beyond: Two Souls. Глава Microsoft захоплюється якістю роботи над цими іграми навіть незважаючи на те, що вони не стали головними блокбастерами.
«Думаю в довгостроковій перспективі віддана робота над серіями дуже важлива. Легко зірвати пластир і перейти до роботи над новою грою, якщо вона не вдалася. Я поважаю їх завзятість », - говорить Спенсер.
«Скажу, що вони виконали відмінну роботу над PlayStation 4 ... Розмірковуючи про їх анонсі своєї консолі, їх чистий упор на бажання споживачів, пропозиції якості, залишаючись вірними своєму баченню ... Думаю, вони відмінно попрацювали, щоб пояснити споживачам суть PlayStation 4». За даними, реліз Xbox One і PlayStation 4 стали рекордсменами продажів Microsoft і Sony. Як би там не було, багато констатували перемогу PlayStation 4 за звання консолі нового покоління номер один. Посмотреть Лучшие картинки Маша и медведь со словами вы можете посетив сайт blogimailru.info.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: