8:58 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Главу і засновника студії розробників гри FireFall змістили з посади і виключили з ради директорів | технический план сооружения



Засновника та виконавчого директора Red 5 Studios, Марка Керна (Mark Kern) виключили з ради директорів і змістили з посади. Як стало відомо, розробники Firefall вирішили позбавити Керна всіх повноважень. Про це повідомили в листі, розісланому співробітникам студії. Що примітно, причини зміщення глави компанії залишаються невідомими. Безкоштовний багатокористувацький шутер буквально «пройшов через вогонь і воду» - розробники вирішили повністю переробити систему PvP і у вересні 2013 року студію покинули 10% співробітників.
« Сьогодні рада директорів Red 5 Studios вирішив змістити з посади виконавчого директора Марка Керна і виключити з ради директорів . Марк більше не має повноважень або будь-якого впливу на роботу Red 5 Studios » , - йдеться в листі. Посмотреть цены на технический план сооружения можно на сайте кад-гео.рф. «Як один із засновників Red 5 Studios і наш лідер багато , багато років , ми цінуємо всю його роботу, виконану для створення компанії і нової відмінної гри . Особисто я вдячний долі , що вона зв'язала мене з Марком і дозволила опрацювати з ним багато років ». За даними, студія продовжить працювати в звичайному режимі , незважаючи на істотні зміни в керівництві компанії.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: