11:42 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Головний сценарист Fallout: New Vegas працює з творцями гри Killzone: Shadow FallНімецька студія Guerrilla Games найняла собі в команду головного сценариста Fallout: New Vegas . Як стало відомо, раніше в мережі вже ходили чутки , що Guerrilla трудиться над рольовою грою у відкритому світі для PlayStation 4 , і тепер фанати зі свіжими силами стали будувати нові здогадки.

Джон Гонсалес ( John Gonzalez ) , головний сценарист Fallout: New Vegas , оновив своє резюме в мережі LinkedIn : «Моя спеціалізація - сторітеллінг для рольових ігор у відкритому світі ». Гонсалес також зазначив і своє нове місце роботи в студії , відомої ексклюзивною серією шутера Killzone .

Очевидно , розробники не спроста взяли на роботу нового співробітника з умінням писати інтригуючі діалоги та історії для рольових ігор. Найімовірніше Guerrilla Games освоює новий для команди жанр. Як би то не було , Гонсалес трудиться в німецькій студії лише з вересня , тому про новий проект розробників Killzone : Shadow Fall найближчим часом чекати не доводиться.

На сайте <a href="http://xn----8sbemlfjfqfsxh5m.xn--p1ai/" title="http://xn----8sbemlfjfqfsxh5m.xn--p1ai/">http://xn----8sbemlfjfqfsxh5m.xn--p1ai/</a> можно взять деньги в кредит. http://xn----8sbemlfjfqfsxh5m.xn--p1ai/
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: