8:21 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Гра Assassin'c Creed V вийде, якщо «буде недостатньо хороша»Існує ймовірність, що наступного року компанія Ubisoft випустить одразу дві гри з серії Assassin's Creed для консолей нового і старого поколінь. Як стало відомо, проте розробники пообіцяли залишити якість своїх ігор головним пріоритетом. За словами президента Ubisoft North American, ланцюжок щорічних релізів може перерватися, якщо нова частина Assassin's Creed «буде недостатньо хороша».
«Якщо ми зрозуміємо , що у нас вийшла гра , яка всього на 70 % гідна називатися Assassin's Creed , ми не випустимо її . Це тільки шкодить бренду. Я не буду говорити вам назви продуктів , але якщо робити гри тільки на 70 %, навіть від великого бренду люди можуть відвернутися » , - говорить Лорана Діток ( Laurent Detoc ) . «Вони не захочуть більше в нього грати . 30 мільйонів чоловік грають в Grand Theft Auto . У минулому році близько 10 мільйонів чоловік грали в Assassin's Creed . Коли ми випустимо нову гру наступного року , у нас буде ще 10 мільйонів людей , які можливо будуть зацікавлені грою завдяки новим місцем дії , нової історії , або нових морських битвах і піратами ».
«Потрібно пропонувати щось нове, свіже, але також не забувати і про якість. Є багато людей, які можуть грати у вашу гру. У нас є фанати, які повертаються до серії раз за разом. І ми дуже їм вдячні, тому що вважаємо, що пропонуємо їм хорошу гру, а вони повертаються до нас і купують її. Але є ще більше людей, яким ми можемо продати свої ігри ». Реліз Assassin's Creed IV: Black Flag відбулася 29 жовтня 2013 року на консолях Xbox 360 і PlayStation 3. Слідом гра з'явилася на Xbox One, PlayStation 4 і РС. Реліз Assassin's Creed V очікується восени 2014. Онлайн Игры издевательства можно играть на сайте games551.com.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: