8:22 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Гра Terraria 2 з'явиться одночасно на РС і мобільних платформахГлава розробників Terraria збирається випустити продовження гри одночасно на декількох платформах. Як стало відомо, пригодницький сендбокс екшн Terraria 2 з'явиться одночасно на РС і мобільних платформах.

Ендрю Спінкс (Andrew Spinks), творець Terraria, раніше заявляв, що хоче створити сиквел до гри з нескінченними світами і розширеним списком можливостей. І якщо оригінальна гра з'явилася спочатку тільки на РС, то Terraria 2 вийде практично одночасно на РС і мобільних пристроях.
«Я хочу зробити код Terraria 2 більш мобільним мовою, щоб гра вийшла одночасно на мобільних платформах, або дещо після релізу. Мене дуже цікавила Nintendo 3DS в якості платформи для релізу Terraria, але, на жаль, консоль не може працювати з Terraria так, як потрібно », - зазначив Спінкс.

За даними, перша частина Terraria з'явилася на РС, Xbox 360, PlayStation 3, а також на PlayStation Vita, iOS, Android і Windows Phone. Можна припустити, що Terraria 2 також з'явиться на цих платформах.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: