8:19 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Гра The Witcher 3: Wild Hunt на консолях нового покоління буде працювати на частоті в 30 кадрів в секундуСтудія CD Projekt залишить частоту кадрів в секунду на рівні 30 fps для The Witcher 3: Wild Hunt на консолях нового покоління. Як стало відомо, більшість ігор для нових платформ працюють на 60 fps, але польська студія вирішила не гнатися за частотою кадрів. Головний програміст Балаш Торок (Balazs Torok) відзначив, що з метою надати геймерам краще можливе якість графіки розробникам довелося піти на компроміс.
«Як і завжди, ми намагаємося запропонувати гравцям кращу якість графіки, але це накладає деякі обмеження. Ми поки не вийшли на ту стадію, коли можна говорити про дозвіл на консолях нового покоління, але нашою метою буде 30 кадрів в секунду », - зазначив Торок.
За даними, розробники істотно збільшили розміри світу і якість деталізації третій частині The Witcher. Але навіть незважаючи на збільшення потужності консолей нового покоління, частоту кадрів довелося залишити на колишньому рівні, щоб зберегти обчислювальну потужність для гладкого геймплея з цілим переліком можливостей. The Witcher 3: Wild Hunt готується до виходу в 2014 році. Гра з'явиться на PC, Xbox One і PlayStation 4. Читать новости pokerstars можно на сайте pro-citygroup.com.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: