8:06 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Гра The Witcher 3: Wild Hunt вийде в продаж 30 вересня 2014Найбільший онлайновий дистрибутор комп'ютерних та відеоігор Amazon опублікував точну дату релізу гри The Witcher 3: Wild Hunt. Як стало відомо, команда CD Projekt планує випустити гру 30 вересня 2014.

Офіційно CD Projekt поки не анонсувала точну або навіть приблизну дату релізу, лише зазначаючи, що гра вийде в 2014 році. The Witcher 3 з'явиться на консолях Xbox One і PlayStation 4, а також на PC.
Як з'ясував, за шість років свого існування серія ігор The Witcher зібрала загалом 6 мільйонів проданих копій на всіх платформах. Компанія CD Projekt встигла завоювати довіру геймерів , як команди , яка дбає про своїх гравців і уважно прислухається до їхніх бажань .

« В основі створення студії CD Projekt RED лежить ідея цінності пропозиції геймерам більшого. З самого початку нашої подорожі ми бачили безліч підходів до запрошення геймерів до діалогу з розробниками , що дуже важливо в процесі роботи над грою і завжди окупається . Ми сподіваємося , що ви залишитеся з нами ще тривалі роки і разом з нами внесете свій внесок у розвиток ігрової індустрії » , - каже Адам Бадовскі ( Adam Badowski ) , голова студії CD Projekt .
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: