4:53 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Гравці Evolve зможуть розвивати свого монстра, вибираючи йому навичкиКоманда мисливців за монстрами в новому шутере Evolve отримає в своє розпорядження широкий арсенал для упіймання і вбивства , тому розробники наділили прибульців цілим переліком нелюдських здібностей . Як стало відомо, зараз команда Turtle Rock представила тільки одного монстра - Голіафа , у якого з'явиться чотири стартових навички. Гравці , керуючі Голіафом зможуть вибрати дві навички з чотирьох до початку гри. Серед них з'явиться можливість стрибати на великі відстані , неймовірно швидко накидатися на ворога , метати величезні булижники і дихати вогнем. Перші з двох можливостей можна буде використовувати як для атаки , так і для захисту - монстр зможе з жахливою швидкістю ховатися з поля зору .
Метання булижників буде смертельним для гравців, яким доведеться перевірити на собі влучність Голіафа. Водночас, іншим мисливцям поблизу також не поздоровиться - удар від каменя може оглушити гравців на кілька секунд, за які монстр зможе запросто розібратися з мисливцями. Вогнедишне чудовисько не зможе моментально спопелити противника своїм полум'ям. Проте, горящі мисливці ще деякий час будуть втрачати запас здоров'я і опиняться легкою мішенню для Голіафа.
Як з'ясував, Голіаф стане лише першим з кількох видів інопланетян, які з'являться в грі. У міру еволюції гравці також зможуть вибирати і нові навички, залишаючи команді з чотирьох осіб все менше шансів на перемогу. Evolve готується до виходу на Xbox One, PlayStation 4 і РС в 2014 році. Лучшие фаллоимитаторы гиганты выгодно можно купить на сайте sex-shopper.ru.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: