7:46 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Хакери роздають віртуальні гроші гравцям GTA Online | уход за больными на домуХакери влаштували команді Rockstar Games справжній новорічний подарунок. Як стало відомо, кіберзлочинці роздають геймерам різні суми ігрової валюти, роблячи їх потенційною жертвою для бана. Після вирішення різних проблем щодо запуску GTA Online в грі виявився баг, що дозволяє заробляти нескінченно багато грошей. Цим багом користуються хакери, які постійно роздають нечесно зароблені гроші іншим жителям Лос-Сантоса.
Перша інформація про цю проблему з'явилася вже майже тиждень тому, і команда Rockstar досі не змогла її усунути. Команда підтримки намагається обробляти запити геймерів і запевняє користувачів , що незаслужених банів не буде. Посмотреть цены на уход за больными на дому можно на сайте www.patronage.com.ua. «З метою надати всім гравцям рівні і чесні умови , ми постійно проводимо чистку , щоб виділити читеров і моддеров , скасовуючи всі незаконні перекази . Ці чистки засновані на даних автоматичної системі виявлення чітера , на аналізі підозрілої поведінки і статистики гравців , а також на основі відгуків , представлених ігровим співтовариством ».
«Якщо ви не були залучені у використання читів, вам не про що турбуватися», - з'явилося повідомлення на офіційній сторінці підтримки GTA Online. За даними, поки хакери роздають подарунки, інші геймери насолоджуються святковим настроєм в засніженому Лос-Сантосі.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: