5:09 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Команда Rockstar використовувала чужий шрифт для створення логотипу до гри GTAСьогодні комп'ютерні та відеоігри стали професійним продуктом, кожен елемент якого має бути унікальним і створеним спеціально для нього. Як стало відомо, для створення логотипу однієї з найпопулярніших ігор, Grand Theft Auto, як виявилося, використовувався безкоштовний шрифт.
Шрифт Pricedown, який вперше створювали для шоу 1956 під назвою The Price Is Right, сьогодні поширюється безкоштовно і прикрашає обкладинку всіх серій GTA. Якщо врахувати, що вперше шрифт з'явився на обкладинці GTA III в 2001 році, можна пробачити розробникам їх прагнення використовувати чужі напрацювання. Як би то не було, у команди Rockstar Games було безліч можливостей змінити шрифт логотипу включаючи 2013 рік, коли на світ з'явився бестселер Grand Theft Auto V.
«Мої друзі і я завжди вважали, що логотип буде оновлюватися перед кожним новим релізом GTA. Але нічого подібного не відбувалося. Дивно, всі інші елементи дизайну ігри та ілюстрації персонажів змінювалися фантастично, але не логотип », - говорить вільний дизайнер, Мартін Шметзер (Martin Schmetzer). Як з'ясував, дизайнер вирішив самостійно створити логотип для GTA V, щоб зайвий раз продемонструвати свої навички. Посмотреть цены на разрешение споров в арбитражном суде можно на сайте vozvrat-nds.pro.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: