11:43 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Команда Volition трудиться над грою Saints Row 5Deep Silver і Volition Incorporated розробляють нову гру з серії Saints Row. Як стало відомо, актор Джей Мор (Jay Mohr) опублікував повідомлення в твіттері про участь у розробці «нової гри Saints Row». «Збираюся озвучити одного з персонажів для нової гри Saints Row», - написав Мор, прикріплюючи до свого твіту фотографію свого робочого місця. На фото на моніторі видно зображення арту Saints Row: The Third, проте здогадатися, кого саме озвучує Мор не представляється можливим.
Реліз Saints Row 4, що відбувся в серпні 2013, року приніс видавцеві один мільйон проданих копій гри за перший тиждень. Виконавчий директор Koch Media, Клеменс Кундратіц (Klemens Kundratitz) назвав реліз фінансово і критично успішним, тому не залишається сумнівів, що розробники рано чи пізно випустять продовження гри.
Тим не менш, існує ймовірність, що Мор озвучує нового персонажа, який з'явиться в новому додаток для Saints Row 4, а не в Saints Row 5. Представник Deep Silver відмовився від коментарів. Як з'ясував, Мор - великий фанат відеоігор і крім своєї роботи в кіно («Заплати іншому», «Королі Вулиць») встиг побувати ведучим фестивалю BlizzCon. Мор раніше озвучував Дейна Фогеля в Saints Row 2, голову компанії Ultor.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: