8:21 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Компанія Bethesda збирається випустити гру The Elder Scrolls V: Skyrim на Xbox One і PlayStation 4Команда Bethesda Softworks готується анонсувати версію The Elder Scrolls V: Skyrim для консолей нового покоління. Як стало відомо, на офіційному сайті розробників з'явився запис про підготовлюваний релізі гри на Xbox One і PlayStation 4.
Після появи цієї інформації, Bethesda видалила опис гри для нових консолей. Як би то не було, за деякими даними, офіційний анонс відбудеться вже 12 січня. Деякі геймери отримали повідомлення від компанії про підготовлювані новинах, щодо популярної рольової гри.
Представник Bethesda поки не прокоментував цю інформацію. Як би то не було, Bethesda буде не єдиною компанією, яка збирається випустити свої ігри для консолей нового покоління. За даними, стрілялки Tomb Raider обзаведеться оновленою версією для консолей нового покоління в січні 2014 року. Welcome to the world of children's coloring pages! www.1coloring-pages.com On our site you will find a lot of coloring and printable pages for free.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: