5:05 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Компанія Razer хоче зібрати революційний РС з модулів, які можна замінити навіть не вимикаючи комп'ютерПоки компанія Valve збирається зміцнити позиції РС перед великими екранами у вітальні, компанія Razer збирається зробити революцію у світі комп'ютерів. Як стало відомо, інженери Razer розробили модульний концепт РС.
Концепт під назвою Project Christine являє собою «революційну ідею дизайну, яка змінить уявлення користувачів про РС». Фактично Razer хоче створити комп'ютер, що повністю складається з модулів, які можна замінити. Причому за словами дизайнерів та інженерів, для заміни будь-якого модуля не потрібно якихось особливих знань і більш того, користувачам навіть не доведеться відкривати кришку системного блоку.
Посетив сайт http://fedorovmedcenter.ru/travmatologia_i_ortopedia.html/ вы можете посмотреть частные клиники Москвы. Як з'ясував, концепт створений на основі PCI-Express архітектури, яка автоматично синхронізує різні компоненти і встановлює необхідні настройки. Такий дизайн дозволить користувачам змінювати будь-які модулі прямо в процесі роботи комп'ютера, встановлювати декілька відео-карт, кілька жорстких дисків SSD і багато іншого.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: