8:19 PM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Компанія Sega працює над новою грою - Aliens: Isolation за мотивами фільму «Чужий 4»У мережі з'явилися чутки про те, що студія The Creative Assembly готує нову гру із серії «Чужі». Як стало відомо, гра з'явиться під назвою Aliens: Isolation і представить геймерам дочка Еллен Ріплі.

За непідтвердженими даними Aliens: Isolation стане шутером від першої особи з елементами жахів і стелса, які розробники підгледіли в таких іграх, як Dishonored і BioShock. Компанія Sega офіційно зареєструвала торгову марку для гри, яка з'явиться на консолях нового і поточного покоління в 2014 році.
Очевидно , видавець всерйоз сприйняв критику на адресу останньої гри серії - Aliens : Colonial Marines . Команда Sega подбала про те , щоб гра стала гідним спадкоємцем серії . За словами анонімного джерела , про це зайвий раз свідчить вже відбувся перенесення анонса гри - раніше Sega збиралася представити Aliens : Isolation на виставці Е3 2013 .

За даними, велика частина гри розгортатиметься на космічній станції з одним єдиним прибульцем . Гравцям здебільшого доведеться битися з солдатами і клонами , причому в арсеналі гравців велику роль гратиме холодну зброю.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: