11:42 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Компанія Sony закотила грандіозне світлове шоу в Римі з нагоди релізу PlayStation 4 в ЄвропіДругий етап релізу PlayStation 4 відбувся - цього разу в Європі з цілим переліком різних захоплюючих шоу та акцій. Як стало відомо, одним з найбільш примітних заходів стало світлове шоу в Римі, де Sony закотила запаморочливе подання на тлі Замку Святого Ангела.

Одне з найвищих будівель в Римі , побудованих в II столітті нашої ери , стало полотном для неймовірного лазерного шоу. Найімовірніше , що римський імператор Адріан і не підозрював , що будівля , яке він вибудовував як власну гробницю через 19 століть використовуватимуть для демонстрації релізу PlayStation 4 .

За даними , по всій Європі вишикувалися величезні черги в магазини , які відкрили свої двері в 12 години ночі , щоб зустріти перших користувачів PlayStation 4 . У Берліні чергу виявилася настільки величезною , що зайняла близько цілого кварталу по периметру.

Консоль нового покоління також з'явилася і в Росії за ціною в 18 999 рублів . Разом з консоллю в продаж вийшло понад 20 ігор , включаючи Assassin's Creed IV : Black Flag , Call of Duty : Ghosts , Battlefield 4 , Need for Speed ​​: Rivals і багато інших.

Посмотреть цены на услугу <a href="http://petros-trade.ru/organizatsiya_prazdnikov/organizatsiya_dnya_rozhdeniya/" title="проведение дня рождения дома">проведение дня рождения дома</a> вы можете на сайте petros-trade.ru. проведение дня рождения дома
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: