8:57 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Компанія Valve переробить Steam Controller, прибере програму Greenlight і додасть перегляд фільмів і ТБ в список можливостей Steam MachinesКомпанія Valve Corporation вирішила переробити контролер для Steam Machines - позбутися тач -скрін і замінити його традиційними кнопками контролерів. Як стало відомо, таким чином розробники сподіваються стандартизувати управління для бібліотеки ігор, створених для консолей. Новий контролер буде вміщати в себе АА батарейки для живлення і гіроскоп , а програмне і апаратне забезпечення зможе підтримувати до 16 контролерів. Таким чином , фанати багатокористувацьких онлайнових ігор зможуть збиратися великими групами в одній кімнаті. Розробники також відзначили , що в майбутньому контролер може зазнати деякі зміни , реалізовані на основі відгуків фанатів і розробників .
Разом з тим , компанія також анонсувала деякі доповнення і нові можливості для Steam Machines . Серед іншого , команда Valve збирається додати підтримку прослуховування музики , перегляду фільмів і телепередач на базі SteamOS . На думку розробників , це допоможе зміцнити позиції нової платформи у вітальні геймерів і скласти конкуренцію консолям нового покоління. За даними, перші системи з'являться у продажу восени 2014 року. Компанія Alienware планує випустити свою версію Steam Machines вже у вересні цього року. Ціна на платформу поки невідома , але представник Alienware пообіцяв , що нова платформа буде стояти в одній ціновій категорії з PlayStation 4 і Xbox One .
Усього за три місяці мережа Steam поповнилася 10 мільйонами нових користувачів. За словами представника Valve , продажу ігор в Росії за останній рік зросли на 128 %. І компанія планує продовжити розширювати доступ до Steam в інших регіонах. Зокрема , в Steam додали дві нові валюти : австралійський і новозеландський долари . І ще одне нововведення в мережі Steam торкнеться розробників ігор. Компанія Valve вирішила відмовитися від системи Greenlight . За словами Гейба Ньювелл ( Gabe Newell ) , голови компанії , згортання програми пов'язано з еволюцією мережі Steam. Якщо вірити Ньювелл , Valve збирається дати розробникам більше можливостей для управління мережею Steam і рекламою своїх ігор в ній.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: