11:43 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Ліндсей Лохан збирається подати в суд на Rockstar за використання її образу в грі GTA VЛіндcей Лохан (Lindsay Lohan), актриса, модель і співачка, збирається подати в суд на Rockstar Games за використання її зображення без дозволу. Як стало відомо, Лохан заявляє, що розробники використовували її образ в грі.

За словами анонімних джерел, адвокати актриси зараз працюють над позовною заявою та вимогами. Головною вимогою, очевидно, буде плата за використання образу актриси і штраф за його використання без дозволу.
Доказів використання образу Лохан існує декілька. По-перше, дівчина, зображена на обгортці гри з телефоном виглядає дуже схоже на Ліндсей Лохан. Як би то не було, дівчина на зображенні також може бути схожа на Кейт Аптон (Kate Upton) або Шелбі Веліндер (Shelby Welinder).
По-друге, в грі присутній місія, де персонаж, схожий на Лохан просить гравців підвезти до будинку і уникнути набридливих папараці. І нарешті, в грі також можна зустріти цього персонажа біля готелю, що нагадує Chateau Marmont, де актриса раніше деякі час жила.

За даними, в останньої місії гравцям необхідно зняти на камеру «дорослі розваги» віртуальної актриси.

Отличная <a href="http://abdcom.ru/" title="архитектурная компания">архитектурная компания</a>, прочитать подробнее о ней вы можете посетив сайт abdcom.ru. архитектурная компания
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: