8:58 AM
gamespro.org.ua - Безкоштовні ігри на всі платформи

Microsoft блокує користувачів Xbox One за використання лайокКомпанія Microsoft тимчасово відключає доступ до додатків Skype і Upload Studio для Xbox One через лайки та богохульства. Як стало відомо, на форумах Xbox One стали з'являтися повідомлення про заблокованому доступі до додатків.

За словами користувачів, після завантаження роликів з геймплеєм з нецензурними виразами допомогою Upload Studio, а також лайкою в Skype, доступ до додатків був заблокований. Деякі користувачі також повідомляють, що їх заблокували через завантаження файлів з ​​лайкою в хмарний сервіс зберігання даних SkyDrive.
Більше 10 користувачів Xbox One відзначають, що проблеми виникають навіть при завантаженні геймплея ігор з рейтингом «для дорослих», приміром, геймплея Battlefield 4. Причому геймери відзначають, що в подібних іграх персонажі можуть лаятися, а геймерам чомусь це заборонено.

Представники Microsoft відреагували на скарги користувачів нової консолі, пояснюючи, що компанія не відстежує приватні дзвінки по Skype. Як би то не було, «зловживання лайкою» у відео, завантажених за допомогою Upload Studio каратиметься блокуванням використання програми.
«Команда Xbox Live не відслідковує спілкування користувачів в тимчасових мережах , чатів і дзвінків в Skype зокрема. Але ми серйозно ставимося до норм поведінки в Upload Studio . Ми хочемо представити користувачам чисте , безпечне і цікаве оточення . Зловживання лайливими словами , а також інші порушення правил поведінки буду каратися блокуванням деяких привілеїв користувача або навіть всіх можливостей Xbox Live » , - зазначив представник Microsoft.

За даними, багато користувачів звернулися в службу підтримки Xbox Live практично відразу після блокування різних можливостей . Оператори часто відповідали, що блокування була помилковою , і в системі адміністрування користувачів не відображається блокування будь-яких додатків.
Теги:
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: